Ana Sayfa MasterChef Türkiye Masterchef Türkiye Hazer Amani Neden Ayrıldı?

Masterchef Türkiye Hazer Amani Neden Ayrıldı?

TV 8’in çok tutulan yarışması Masterchef Türkiye Hazer Amani neden ayrıldı ve geri dönecek mi sorularına hakkında konuşalım.

Geçtiğimiz sezon Acun bu yarışmadan iyi para kazandığı için, yeni sezon hazırlıklarına başladı bile, tabi hazırlıklar içerisinde jüri değişikliği de var. Bu değişikliğin sebepleri sosyal yaşantıdan gelmektedir, yani sosyal gelişmelerde dolayı meydana geldi.

Hazer Amani Neden Ayrıldı?

Acun Ilıcalı sosyal medyayı iyi takip eden bir kanal sahibi, hatta kanal sahipleri arasında en iyi halkın nabzını tutan ve o doğrultuda hareket etmeyi başaran birisidir.

Sıla ile Hazer Amani arasında yaşanan gelişmeler pek çok hayranın ve aktif seyircinin tepkisini çekti. Yani sosyal medyada çok olumsuz karşılandı, dolayısıyla Acun direkt olarak Masterchef Türkiye programına zarar vereceğini düşünmüş olsa gerek.

Bildiğiniz üzere bu tür sosyal medya linçleri çok çabuk yayılır ve etkisi de büyük olur. Sıla ve Ahmet Kural arasında geçen çok tartışmalı davadan sonra, Hazer ile Sıla’nın arasında bir aşk yaşanması çok tepki çekti.

Hazer Amani ile Sıla

Yukarıdaki paragrafta da bahsettiğim üzere Acun haklın nabzını çok iyi tutan bir patron, bundan dolayı bu şekilde bir hamle yapmış olma olasılığı çok yüksek.

Hazer Amani Geri Dönecek mi?

Geri dönme olasılığı yok. Çünkü Acun ile Hazer arasında geçen sözleşme tamamen iptal edildi. Yani kesin bir yargı olmasa idi bu iptal gerçekleşmezdi.

Ayrıca Acun bu ayrılışı da duyurdu, yani iş buraya kadar geldikten sonra geri dönüş kesinlikle gerçekleşmez. Bunun yanında yeni şef hazır bile!

Eğer yeni jüriyi merak ediyorsanız bu konuyu okuyabilirsiniz, MasterChef Türkiye Yeni Jüri Kim Olacak?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz