Ana Sayfa Behzat Ç. Behzat Ç Ezhel İlk Kural Saygı Yeni Bölüm için Şarkı

Behzat Ç Ezhel İlk Kural Saygı Yeni Bölüm için Şarkı

behzat-c-ezhel-ilk-kural-saygi-yeni-bolum-icin-sarki
Behzat Ç Ezhel İlk Kural Saygı Yeni Bölüm için Şarkı

Behzat Ç Ezhel İlk Kural Saygı şarkısı ile yeni bölümde izleyici karşısında olacak. Rap dünyasının yükselen yıldızı Ezhel – İlk Kural Saygı!

Büyük izleyici kitlesine sahip Behzat Ç‘nin yeni bölümünün bir ön izleme videosu yayınlandı. Videoda dikkatler Ezhel‘in İlk Kural Saygı isimli parçasına kesildi. Son zamanlarda rap dünyasındaki yükselişi ile gündeme düşen başarılı sanatçının yeni şarkısı, senaryosu ve oyunculuğu ile oldukça büyük beğeni toplayan Behzat Ç dizisindeki yerini aldı.

Behzat Ç Ezhel İlk Kural Saygı

Behzat Ç. Dizinde Ezhel: İlk Kural Saygı

Yeni bölüm ile izleyici karşısına çıkacak dizinin ön izleme videosu Youtube Trend Videolar listesine düştü. Behzat Ç yeni bölüm izlemek için blutv platformuna üyeliğiniz gerekmektedir. Böylelikle birçok dizi ile beraber Behzat Ç dizisini de rahatlıkla izleyebilirsiniz.

behzat-c-2-bolum
Behzat Ç 2. Bölüm

Ezhel yeni şarkısı olan İlk Kural Saygı isimli bestesini sevenlerine sunma şansı elde etti. Kısa bir ön izleme videosunda parçanın bir kısmını duymayı başardık.

“Her yerde ilk kural saygı, çok zor değil buralarda…” şeklinde devam ediyor.

Ne var ki dizinin sevenlerinden bir grup bu durumdan rahatsız olmuşa benziyor. Bilindiği üzere Behzat Ç dizisinde Neşet Ertaş türküleri çalınıyordu, Ezhel‘in yeni şarkısı ile karşılaştırma yapan bir grup izleyici beğenmediğini dile getiriyor. Bu durum nasıl sonuçlar doğuracak gelecek günlerde birlikte göreceğiz.

Güncel ve yeni haberleri ilk sen bilmek istiyorsan, bizi takip etmeye devam etmelisin!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz