Ana Sayfa Behzat Ç. Behzat Ç Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor? Hangi Kanalda?

Behzat Ç Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor? Hangi Kanalda?

behzat-c-yeni-sezon-ne-zaman-basliyor-hangi-kanalda
Behzat Ç Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor? Hangi Kanalda?

Behzat Ç yeni sezon ne zaman başlayacak? Hangi kanalda yayınlanacak? Sorularınızın cevabı ile karşınızdayız. İşte Behzat Ç. haberleri!

İşte Behzat Ç. hayranlarının beklediği haber sonunda geldi! Yeni sezonu bu hafta içinde ilk bölümü ile izleyici karşısında olacak!

Geçtiğimiz yıllarda bölümleri ile büyük izleyici kitlesi elde eden ve sosyal medyada bolca konuşulan bir dizi haline gelmişti. Aradan yıllar geçmesine karşın diziye olan tutku sona ermedi ve yeni bölümlerin gelmesi istendi. Bu istekler sosyal medya üzerinden her daim devam etti. Hal böyle olunca dizi kadrosunun da bir araya gelmesi ile yeniden ekranlarda görebileceğiz.

Behzat Ç Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor?

behzat-c-yeni-sezon
Behzat Ç. Yeni Sezon

Yeni sezon 25 Temmuz Cuma günü izleyicileri ile buluşuyor! Ayrıca geçtiğimiz 3 sezonu içine alan bir özet niteliğinde özel bir bölüm de şu anda yayında. Diziyi yeniden izlemek isteyen, dizide neler olduğunu hatırlamayan kişiler için hazırlanmış bu özel bölümü de an itibari ile izleyebilirsiniz!

Behzat Ç Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

Behzat Ç yeni sezon hangi kanalda diye merak eden dostlarımız için belirtelim ki BluTV platformunda yayınlanacak. Platforma üyeliği bulunan herkes rahatlıkla birçok ortamdan diziyi izleme fırsatı elde edebilecek. Behzat Ç. 4. Sezon artık hayranları ile buluşmaya hazır!

Başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu’nun yanı sıra; İnanç Konukçu, Ege Aydan, Nejat İşler gibi eski sezon oyuncuları da bulunmaktadır. Diziye yeni sezonda yeni oyuncuların da geleceği belirtilen Behzat Ç. dizisi gelecek günlerde kadrosuna yeni isimleri de katacak!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz