Ana Sayfa Sefirin Kızı Sefirin Kızı Nerede Çekiliyor? Çekim İçin Uygun mu?

Sefirin Kızı Nerede Çekiliyor? Çekim İçin Uygun mu?

Star TV ekranlarında göreceğimiz yeni dizi Sefirin Kızı nerede çekiliyor sorusu biraz merak konusu oldu, bu konu hakkında detaylı konuşalım.

Q3 Medya ile NGM tarafından yapımı üstlenildiği için dizi hakkında pek çok olumlu yorum gelmeye başladı. Çünkü bu yapımcılar daha önceden kendini kanıtlamış birtakım dizilere imza atmış ve başarılar elde etmiştir.

Sefirin Kızı Nerede Çekiliyor?

Şimdi ise merak edilen nerede çekileceği ve bu mekanın çekim için uygun olup olmadığıdır. Dizimiz Muğla’da çekilecektir, elbette atmosferi ve çekim alanı uygun olduğu için bu il seçildi, bunun yanında hava koşulları da istenildiği gibi görünüyor.

Sefer havası katmak için elbette sahip kısımı seçeceklerdir, bu dizinin atmosferine de çok uygun düşer. Ayrıca yağmurun daha az yağdığı bölme kimi zaman daha avantajlı olur. Tabi yağmurun çok yağdığı sahneler istenmiyorsa.

Genel olarak hava koşulları ve atmosferi iyi olan bir alan seçilir. Bu dizide de Muğla’nın bu koşullara uygun bir alanını seçeceklerdir.

Dizinin yapımcıları daha önceden de benzer projelerde yer aldığı için ve oyuncu kadrosu gayet iyi olduğundan dolayı dizi popüler bir yapıya bürünebilir.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz