Ana Sayfa Oyuncular Sefirin Kızı Loki Kimdir? Furkan Aksoy Boyu, Yaşı, Nereli

Sefirin Kızı Loki Kimdir? Furkan Aksoy Boyu, Yaşı, Nereli

Yakışıklı oyuncu Sefirin Kızı Loki Kimdir ve canlandıran Furkan Aksoy kaç yaşında, nereli, boyu ve oynadığı diziler gibi ayrıntılar.

Sefirin Kızı Loki Kimdir?

Canlandıran:Furkan Aksoy
Yaşı:16 Nisan 1994
Nereli:Adıyaman
Kilosu:75 KG
Boyu:1.77 m
Sevgilisi, EşiBilinmiyor.

Kendini bildi bileli Menekşe‘ye aşıktır, fakat o da Sancar’ı sevmektedir. Bu yüzden bu ikilinin arası hiç ama hiç iyi değildir.

Biraz kavgacı bir karaktere sahiptir, gençliğin verdiği enerji ile deli dolu hareketler yapmasına sebep olur. Fakat, kötü biri değildi, mert bir insandır. O günden etrafındaki pek çok insan ona saygı gösterir.

Furkan Aksoy kimdir?

Fiziksel özellikleri ile Karadeniz’i andıran fakat Adıyaman’da 1994 yılında doğan genç isim aynı şekilde Sen Anlat Karadeniz dizisinde Fatih Kaleli karakteri ile tanınmış ve oldukça beğenilmiştir.

Aynı şekilde ilk projesi de bu Karadeniz dizisidir. Bu dizide 2018-2019 yılları arasında 64 bölüm oynayarak iyi bir tecrübe elde etmiştir.

Yani kariyerinin başlangıcına 2018 diyebiliriz, o günden bu yana toplam 2 projede bulunmuştur. Ayrıca oyuncumuz İstanbul Kültür Üniversitesi Tiyatro bölümünü bitirerek kariyerinin en önemli adımını atmıştır.

Furkan Aksoy Dizileri

  • Sen Anlat Karadeniz

Diğer oyuncular için Sefirin Kızı Oyuncuları konumuza gidebilirsiniz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz