Ana Sayfa Oyuncular Sefirin Kızı Menekşe Kimdir? Tülin Yazkan Yaşı, Boyu

Sefirin Kızı Menekşe Kimdir? Tülin Yazkan Yaşı, Boyu

Güzel oyuncu Sefirin Kızı Menekşe Kimdir ve onu canlandıran Tülin Yazkan sevgilisi, yaşı, dizileri ve boyu gibi ayrıntılar.

Sefirin Kızı Menekşe Kimdir?

Canlandıran:Tülin Yazkan
Yaşı:26 mayıs 1991
Nereli:İstanbul
Kilosu:48 KG
Boyu:1.62 m
Sevgilisi, EşiEngin Akyürek (net değil)

Sancar‘ın yeni eşidir. Karakteri biraz sinsidir, elde etmek istediği çoğu şeyi ne yapar eder halleder. Sancar’da buna dahildir, ne yapıp edip o nikah masasına oturtmuş ve onunla evlenmiştir.

Özellikle Halise’nin onu sevmesi onu daha da özgür kılmıştır. Küçük Halise desek yeridir. Ona öğütler verir ve ne yapması gerektiğini sürekli yineler.

Tülin Yazkan kimdir?

1991 yılında İstanbul’da doğan güzel oyuncu, oyunculuk eğitimini Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde almış ve kariyerinin ilk, en önemli adımını böylelikle atmıştır.

Güzelliği ve karakterleri iyi canlandırması ile dikkat çeken oyuncu, katıldığı neredeyse tüm dizilerde önemli karakterleri oynamış ve yüksek bölüm sayısına rahat bir şekilde ulaşmıştır.

İlk projesi 2014 yılında yayınlanan Yılanların Öcü dizisi ile gerçekleşti. Daha sonra o günden bu yana toplamda 7 projede yer alan güzel oyuncuyu ileriki yıllarda daha önemli ve güzel rollerde göreceğimizi düşünüyoruz.

Tülin Yazkan Dizileri

  • Ufak Telek Cinayetler
  • Bodrum Masalı
  • Kırlangıç Fırtınası
  • Yazın Öyküsü
  • Yılanların Öcü

Diğer oyuncular için Sefirin Kızı Oyuncuları konumuza gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz