Ana Sayfa Oyuncular Sefirin Kızı Sancar Kimdir? Engin Akyürek Yaşı, Dizileri

Sefirin Kızı Sancar Kimdir? Engin Akyürek Yaşı, Dizileri

Sefirin Kızı Sancar Efeoğlu kimdir, canlandıran Engin Akyürek sevgilisi, Engin Akyürek boyu, Engin Akyürek yaşı ve Engin Akyürek dizileri gibi diğer kişisel bilgileri görebilirsiniz.

Sefirin Kızı Sancar Efeoğlu Kimdir?

Canlandıran: Engin Akyürek
Yaşı: 12 Ekim 1981
Nereli: Ankara
Kilosu: 82 KG
Boyu: 1.87 m
Sevgilisi, Eşi Tülin Yazkan

Muğla dışına çıkmamış fakir bir işçinin oğlu olan Sancar, özü sözü bir ve temiz bir gençtir. Bileğine güvenir ve cesareti yerinde biridir.

Nare ile Bodrum’da tanışması ve ateşli bir aşk yaşaması ardından da Nare’nin ortadan kaybolması ile büyük bir depresyon yaşamıştır. İnanılmaz üzülmüş ve Nare’nin başına bir şey geldi endişhesi ile yaşamıştır.

 

Kendini işine verdi ve hırslanarak zenginliğe doğru adım adım ilerledi. En sonunda da ailesi ile birlikte çalıştığı o zeytinlikleri satın alıp gücüne güç kattı. Evlendi ve bir konakta ailesi ile oturmakta.

Nare’nin birden ortaya çıkması hikayede merak uynadıracak ve birlikte izleyip göreceğiz.

 

Engin Akyürek Kimdir? Hayatı- Biyografisi

12 Ekim 1981 Ankara doğumludur. Eğitimini Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tarih Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etmiştir. Türkiye’nin Yıldızları yarışmasında görülen Engin Akyürek buradan sonra teklif almaya başlamıştır.

 

Özellikle hem ilk dizi tecrübesini elde ettiği hem de uzun süre oyuncu olarak yer aldığı Yabancı Damat dizisinde Kadir rolü ile çok sevildi. Ardından Karayılan dizisine ve oradan da Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinde Kerim Ilgaz rolü ile gösterdiği performans çok sevildi.

 

Kısaca Türk izleyicileri tarafından sevilen ve büyük izleyici kitlesi elde eden Engin Akyürek‘e kariyerinde başarılar dileriz.

Son olarak Sefirin Kızı dizisinde başrol Sancar Efeoğlu karakteri ile halen dikkatleri üzerine çekmeye devam etmektedir.

 

Engin Akyürek Dizileri

  • Sefirin Kızı
  • Ölene Kadar
  • Kara Para Aşk
  • Fatmagül’ün Suçu Ne?
  • Bir Bulut Olsam
  • Karayılan
  • Yabancı Damat

Diğer oyuncular için Sefirin Kızı Oyuncuları konumuza gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz