Ana Sayfa Afili Aşk Afili Aşk Erkut Askerden Döndü! Dizi Setinde Kutlama Yapıldı

Afili Aşk Erkut Askerden Döndü! Dizi Setinde Kutlama Yapıldı

Afili Aşk Erkut Askerden Döndü! Dizi Setinde Kutlama Yapıldı

Afili Aşk Erkut askerden döndü ve dizi setinde güzel bir kutlama ile karşılandı. Erkut karakterini canlandıran Uğur Uzunel askerden döndü!

Hatırlayacağımız üzere Erkut‘u askere göndermişlerdi, bunun sebebi gerçek hayatta da vatani görevini yerine getirmek için askere gitmesiydi.

Uğur Uzunel‘in askere gitmesi gerektiği için, Afili Aşk dizisinde hayat verdiği Erkut‘u da askere göndermişlerdi. Terhis belgesini alan Uğur Uzunel bedelli askerlik görevini tamamlayıp dizi setine geri döndü!

Afili Aşk Erkut Askerden Döndü! Uğur Uzunel

ugur-uzunel-askerlik-fotografi-1
Uğuz Uzunel – Askerlik Fotoğrafı

Çarşamba akşamları yeni bölüm ile karşımıza çıkan Afili Aşk yine müthiş bir bölüm ile geliyor! Uğur Uzunel‘in askerden dönmesi üzerine dizi setinde küçük bir kutlama yapıldı. Artık Erkut karakterini canlandırmaya devam edecek ve yeni bölümlerde ekranlarda olacak.

Askerdeyken güzel bir asker pozu ile karşımıza çıkan Uğur Uzunel kısa bir aranın ardından tekrar izleyici karşısında olacak. Sosyal medyada hoş geldin mesajlarına maruz kalan genç oyuncu önümüzdeki günlerde yeni bölümler ile karşımızda olmaya devam edecek.

Afili Aşk ile ilgili tüm haberleri sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz. Takip etmeye devam edin!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz