Ana Sayfa Netflix %3 5. sezon yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak? 5. sezon dizi onayı...

%3 5. sezon yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak? 5. sezon dizi onayı alındı mı?

yüzde 3 5. sezon onayı aldı mı
yüzde 3 5. sezon onayı aldı mı

Bilim kurgu türü tutkunlarının mutlaka izlemesi gereken bu diziyi gelin beraber yorumlayalım. %3 5.sezon yeni bölümleri ne zaman çıkacak? yeni sezonda bizi neler bekliyor, oyuncu kadrosu ve konusuna yazımızda yer veriyoruz.

%(yüzde) 3 Dizisinin konusu

%3 dizisinde, şehirdeki yaşam kaynaklarının neredeyse sona erme noktasına gelmiş olmasından dolayı insanlar, yaşamlarını daha rahat bir şekilde devam ettirebilmek için yeni bir yaşam çevre üretmeye karar veriliyor. Bu yaşam yerine ne yazık ki bütün insanların girebilmesi mümkün değil. 20 yaşına gelen kişiler zorlu testlere tabi tutulduktan sonra burada yaşamaya hak elde ediyor, bu hakkı elde edenlerin sayısı ise testlere katılan gençlerden yalnızca %3’ü. %3 dizisinin konusu aslında tamda burada başlıyor; Gençlerin bir çok konulardaki yeteneklerini tespit edildiği bu test süreci dizide; “Süreç” olarak isimlendiriliyor başarılı olan %3 oranında gencin hayatını sürdürmeye hak kazandığı bölge “Açıklar” olarak adlandırılıyor.

%3, bilim kurgu türü yapımlarını sevmeyenlerin dahi ilgiyle takip edebilecekleri bir dizi. Çünkü dizideki olaylar mantık çerçevesinde gerçekliğe uygun olarak yapılmış. Dizideki karakterleri, olayların sebep sonuç ilişkileri ayrıntılı bir şekilde izleyiciye aktarılıyor. Sürükleyici bir dizi izlemek isteyenlerin mutlaka bakmasını tavsiye ediyoruz.

Yüzde 3 Dizisinin oyuncuları

 

Miguel Serrano Leonelli

  • %3 dizisinin baş karakterlerinden olan Ezequiel, dizinin konusunda belirttiğimiz, kısaca bahsettiğimiz Süreç’in lideri konumunda. Süreç’teki kişilerden o sorumlu

Bianca Comparato

  • Süreç’e başvuran adaylardan bir tanesi olan Michele’nin ailesiden sadece abisi hayatta anne ve babasını kaybetmiş. Bu yüzden abisi tarafından yetiştirilmiş. Michele’nin Süreç’e katılmasının amacı Açıklara gidebilmek, fakat Michele’nin gerçek amacı abisinin intikamının alınması.

Rodolfo Valente

  • %3 dizisi karakterlerinden bir tanesi olan Rafael, hareketli, zeki bir kişiliğe sahip. Kazanmaktan başka bir şey düşünmeyen Rafael, bu yarışta insanları rahatlıkla harcayabilecek potansiyele sahip.

Vaneza Oliveira

  • %3 dizi oyuncuları arasında belki de en sessiz, en soğuk karakteri Joanna. O da Açıklara katılmak istiyor. Fakat onu diğer adaylardan ayıran bazı özellikler var. Bunların başında sessiz, şüpheli ve dikkatli olması geliyor. Dikkat yeteneği sayesinde Rafael’in geçmişinin temiz olmadığını fark eden Joanna bunu avantaja çevirmek istiyor ve hiçbir şeyden korkmuyor.

Michel Gomes

  • Tekerlekli sandalyede yaşamaya mahkum olan engelli bir karakter olan Fernando’nun yürüyebilmesi için bir tedavi yöntemi var; bu tedavinin yapolabileceği tek yer ise Açıklar. Bunun için çocukluğundan beri Süreç’e hazırlanan Fernando’nun en büyük desteği babasından.

Viviane Porto

  • Açıklar’da yaşmını sürdüren ve Konsey için çalışan Aline, Süreç’in lideri Ezequiel’in yardımcısı. Hırslı bir kişiliğe sahip, özgüveni yüksek. Liderliği tartışılmaya başlayan Ezequiel’in yerine geçmek istiyor. Kurallara ve sisteme son derece bağlı olup manipülasyon yeteneği yüksek olan Aline’nin, rakibinin sınırlarını test etmekten çekinmeyecek derecede gözü kara

Yüzde 3 5. sezon onayı aldı mı ? Yüzde 3 5. sezon ne zaman yayınlanacak?

Yıllardır merakla beklediğim ve severek izlediğim milyonların gönlüne hitap eden dizi netflix bünyesinde çok fazla yükselerek güzel yerlere gelmişti fakat senaristlerin arasında çıkan sorunlar yüzünden dizi ne yazık ki yüzde 3 5. sezon onayı aldı mı ? Sorusunun cevabı; aslında alabilirdi fakat bu kavgalara ek olarak covid-19 olayları da çok fazla kötü etkiledi ve dizi 5. Sezon onayı alamadı!

Yüzde 3 5. Sezon ne zaman yayınlanacak?

Yüzde 3 dizisi artık 5. sezon yayınlanmayacak! 4. sezon 2020 yılında yayınlandı ve netflix daha dizinin fişini çekmiş gözükmüyor, Mutlaka telafi bölüm gelecek diye düşünüyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz