Ana Sayfa Yabancı Diziler İn Treatment 5. sezon ne zaman? İn Treatment konusu diğer herşey

İn Treatment 5. sezon ne zaman? İn Treatment konusu diğer herşey

İn Treatment 5. sezon ne zaman
İn Treatment 5. sezon ne zaman

İn Treatment dizisi yeni sezon tarihi ne zaman? Başrol değişikliği olacak mı? Yeni Sezon Kaç bölüm sürecek? Tüm detayları sizler için derledik…

 

İn Treatment konusu

İsrail’in Be’Tipul isimli dizisinden uyarlanan bir psikoterapi dizisi olan İn Treatment;bir ofiste psikoterapist ve hasta arasında yer alan terapi ilişkisini konu ediniyor. Dizi içinde; şov yok, herhangi bir efekt yok. Dizi yalın bir biçimde terapi ortamını yansıtıyor. 2008 yılında başlayarak 2010 yılında son sezonu yayınlanan psikoloji dizisinim toplam 106 bölümü bulunmaktadır. Dizinin ana hikayesi hastaların yaşadıkları oldukça ilgi çekici hayatlarını , seanslar ilerledikçe derinleştirerek ortaya çıkartıyor.

 

Paul Weston, 50 yaşlarında yaşayan, psikolojik alanında tanınmış oldukça başarılı bir terapisttir. Baltimore’da bulunan eviyle birleşik terapi muayenehanesinde hastalarını kabul ederken ailesiyle birlikte normal bir hayatı bulunmaktadır. Kendi içerisinde dışına çıkmayı kabul etmediği kuralları bulunan bu karakter sınırları olan biridir. Fakat terzi kendi söküğünü sökemez deyimi gibi o da dizinin başladığı andan itibaren hatalarıyla birlikte terapiye gidiyor.

Paul karakteri haftanın 4 gününü kendi hastalarını görüyor ve de izleyici her gün için ayrı bir karakteri izliyor. Cuma günlerinde ise hocası ile arkadaşıyla olan kendi psikoterapisti seansını ekranlara geliyor.

Paul karakterinin gittiği terapi seanslarında yaşananlar psikoloğun kendi iç dünyasında meydana gelen bütün iniş ve çıkışlarını gözler önüne seriyor.

Bir taraftan da izleyicilere insan psikolojisi konusunda oldukça önemli bilgiler yansıtırken diğer taraftan da hayatla ilgili önemli örnekler gözler önüne seriyor . İlk sezonunda; depresyona giren bir kadının , intihara meyilli genç bir kızı ve narsist bir F-16 pilotu daha sonrasında ise büyük sorunları olan yaşayan bir çift anlatılırken ikinci sezon içerisinde kendini sürekli ilişkide olmak zorunda hisseden bir kadını, kansere yakalanan üniversiteli genç bir kızı, kariyerinin zirvesinde olan başarılı bir iş adamı ile boşanan bir çiftin konuları işleniyor.

Terapide yer alan her karakter izleyiciyi hayatının içine çekiyor ve de kolay kolay da bırakmıyor. Doktor Paul deyimiyle hastalar parçalara bölünüyor, hastaların bu mahremlerine ve iç çatışmalarına izleyicilerde ortak oluyor.

 

İn Treatment yeni sezon ne zaman? İn Treatment 5. sezon ne zaman yayınlanacak?

İn Treatment yeni sezon ne zaman? İn Treatment 5. sezon ne zaman yayınlanacak? Gibi sorulara hep birlikte cevap arayalım. Herkesin severek izlediği HBO dizileri kuşağından biraz daha detay verelim.

 

İn Treatment yeni sezon ne zaman?

2008–2010 tarihleri arasında yayınlanmış olan HBO dizisi İn Treatment dizisi , yeni sezonuyla yıllar sonra tekrar ekranlara geri dönmeyi planlıyor. Dizinin 5. sezonunun Başrollerinde ise Gabriel Byrne yerine, Orange Is the New Black’teki performansıyla dikkat çeken ve Emmy kazanan oyuncu Uzo Aduba yer alacak.

Bugün ortaya çıkan güncel bir haber olan Deadline’ın haber içeriğine göre Gabriel Byrne dizinin yeni sezonunda malesef rol almayacak. Yayın tarihi belli olmayan dizinin tanıtımları bekleniyor.

 

İn Treatment 5. sezon ne zaman yayınlanacak?

İn Treatment 5. sezon ne zaman yayınlanacak? Çıkacak ? Başlayacak? Gelecek mi? Sorularına artık cevap arama vakti geldi de geçiyor bile, fazla uzun söze gerek yok,

fakat sizlere biraz maddeler halinde bilgi verelim.

  • In Treatment 1. sezon 28 Ocak 2008 tarihinde yayınlandı.
  • In Treatment 2. sezon 5 Nisan 2009 tarihinde yayınlandı.
  • In Treatment 3. sezon 25 Ekim 2010 tarihinde yayınlandı.
  • In Treatment 4. sezon 23 Mayıs 2021 tarihinde yayınlandı.
  • In Treatment 5. sezon Haziran 2022 tarihinde yayınlanacak.

Sizin de göreceğiniz gibi In Treatment 5. sezon tarihini dizi Türkiye ekibi olarak vermekten her zaman gurur duyuyoruz.

2010 yılında dizi bitti ve büyük çabalara rağmen 16 bin kişinin imbd üzerinden sesini duyurması sonucunda tam 11 yıl sonra dizinin 4. sezonu meydana geldi ve akıllarda ki şimdi tek sorunun cevabını verelim. In Treatment 5. sezon Haziran 2022 tarihinde yayınlanacak. İçiniz rahat olsun !

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz