Ana Sayfa Yabancı Diziler The Witcher 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

The Witcher 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

The Witcher 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak
The Witcher 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak

Netfilx’in en çok bütçe harcadığı yapımlardan biri olan The Witcher, ilk sezonunun ardından çok fazla ilgi gördü ve büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Film ve dizi sektörünün başarılı oyuncularından biri olan Hanry Cavill’in başrolde yer aldığı The Witcher, geçtiğimiz haftalarda yeni sezonu hakkında paylaşımlar ve açıklamalar yapıldı.

2019 yılının sonlarına doğru bizlerle olan ilk sezon, büyük bir ilgi ve beğeni alarak Netfilx’in en çok izlenen dizileri arasında yer almıştır. Bu kadar beğeni gören bu dizinin 2. Sezon çekimleri başlamış ancak pandemi nedeniyle ara verilmiştir. Geçtiğimiz haftalarda gelen açıklamalara göre The Witcher 2. Sezon çekimleri bitmiş ve dizinin en önemli yeri olan montaj bölümüne geçilmiştir.

The Witcher dizisinin bu kadar sevilmesinin bir nedeni de dizide yer alan görsel efekt ve savaş sahneleridir. Netfilx bu konuda üşenmeyerek büyük bütçeler harcamış ve ortaya kaliteli bir içerik çıkmıştır.

 

The Witcher Dizi Konusu

Rivyalı Geralt, çeşitli yaratıkların ve insanların yaşadığı bir evrende tek başına olan bir canavar avcısıdır. Bu dönemde insanlar, elfler ve cüceler arasındaki barışın sona ermesi sonucunda yeni bir savaş başlar. The Witcher olarak bilinen ve önüne çıkan yaratıklara acımasızca yaklaşan Geralt of Rivia kaderine bağlı kalarak karşısına çıkan tehlikeli hayatın çıkış yolunu bulmalıdır.

 

The Witcher 2. Sezon Tarihi

The Witcher 2. Sezon ne zaman gelecek sorusu dizinin hayran kitlesi tarafından en çok merak edilen sorulardan biri olmuş ve birçok teori ortaya atılmıştır. Netfilx’in eş CEO’su ve aynı zamanda baş içerik yapımcısı olan Ted Sarandos konu ile ilgili geçtiğimiz günlerde kısa bir açıklamada bulunmuştur.

Ted Sarandos tarafından yapılan bu açıklamaya göre The Witcher 2. Sezon 2021 yılının son çeyreğinden yani eylül ayından sonra yayınlanması bekleniyor. Bu da demek oluyor ki ilk sezonun ardından tam 2 sene sonra yeni sezon geliyor. Umuyoruz ki The Witcher 3. Sezonu da bu kadar uzun süre beklemeyiz.

Ayrıca yapılan açıklamalara göre 2. Sezonda Wild Hunt olması bizlerin daha da heyecanlanmasına ve meraklanmasına sebep oluyor.

Yani The Witcher 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? Sorusuna cevap olara 2021 eylül ayında yayınlanacak! Olarak cevap verebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz