Ana Sayfa Yabancı Diziler Control Z 2. Sezon onayı aldı mı? Control Z 2. Sezon ne...

Control Z 2. Sezon onayı aldı mı? Control Z 2. Sezon ne zaman?

Control Z Dizisinin 2. Sezonu Ne Zaman
Control Z Dizisinin 2. Sezonu Ne Zaman

Netflix platformu dizilerine hızlı ve popülerliği ile hızlı şekilde devam ediyor. Dünya genelinde 290 ülkede faaliyet gösteren Netflix platformu yapım üretme noktasında birçok ülkede yaptığı çekimleri ile birlikte abone sayısını arttırabilmek için daima kaliteli işler yapmaya çalışıyor. Peki Netflix yapımlarından biri olan Control Z dizisinin 2.sezon yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak? İşte Control Z dizisi ile ilgili tüm detaylar ve daha fazlasını sizler için derledik…

Aboneler tarafından ilgi çeken Control Z dizisiyle ilgili güncel bilgiler gelmeye devam ediyor. Çok sevilen Control Z dizisi 2.sezonu ile Netflix de yer alacak mı ? İşte detaylar..

Control Z Dizisi hakkında

Netflix platformunda yayınlanan Control Z dizisinin ilk sezonu 8 bölümden oluşmaktadır. 22 Mayıs 2020 yılında yayın hayatına başladı. Netflix film-dizi kütüphanesinde yerini alan Control Z dizisi dram ve gerilim türünde olan bir gençlik dizisidir. Control Z dizisi , son zamanların Netflix aboneleri tarafından en çok tıklanan Netflix dizi içeriklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Yayın hayatına başladığı ilk haftadan bu yana Netflix platformunda Türkiye Top 10 listesinde ki yerini almayı başaran Control Z dizisi ayrıca IMDb’de 7.0 puanını almayı da başardı. Control Z dizisinin 2. sezon tarihi de Netflix aboneleri tarafından da oldukça merak konusu.

Control Z Konusu

Netflix’in 2.Meksika menşeili yapımı olan dizisi Control Z’nin konusu; lisede okuyan bir öğrencinin, arkadaşlarının sırlarını ifşa etmesiyle yaşanan karmaşaları ve olaylar zincirlerini mercek altına alıyor.

Oldukça asosyal fakat gözlem yeteneği güçlü olan bir karakter olarak karşımıza çıkan Sofia, bu özelliği sayesinde okulunda yaşanan olayların oldukça farkındadır. Okuduğu lise de kimin neler yaptığını farketmektedir. Fakat arkadaş edinme konusunda bir hayli zorluk yaşayan Sofia, okuduğu okulda sır olan bir kişi tarafından okulda bulunan birçok kişinin sırlarını bir bir ifşa etmesi sonucunda yaşanan kargaşaları gözlem yeteneğinin de yardımıyla aydınlatmaya ve sırları ifşa eden gizli hacker’ı bulmaya çalışır.

Control Z 2. Sezon onayı aldı mı? Control Z 2. Sezon ne zaman?

22 Mayıs 2020 yılında Netflix platformunda yayımlanmış olan Control Z dizinin 2. sezon yeni bölüm yayın tarihi hakkında yapım şirketi henüz net bir açıklama yapmadı. Control Z dizisi konusunda geçtiğimiz aylar içerisinde Netflix tata 2. sezon onayını aldı. Fakat 2. sezon çalışmaları, pandemi dolayısıyla henüz başlanmadı.

Control Z 2. sezon onayı aldı mı?

Bence fazla uzatmadan Control Z hacker dizisi severleri bekletmeye gerek yok. Herkesin merak ettiği Control Z 2. sezon onayı aldı mı? Sorusuna kısa hap bilgi şekilde evet içiniz rahat olsun Control Z 2. sezon onayı aldı !

Control Z 2. Sezon ne zaman?

1. sezonun bitmesi ile birlikte akıllardaki tek soru Control Z 2. sezon ne zaman ? Yayınlanacak? Çıkacak? Başlayacak? Sorularına odaklanalım.

  • Control Z 1. sezon 22 Mayıs 2020 tarihinde yayınlandı.
  • Control Z 2. sezon Aralık 2021 tarihinde yayınlanacak.

Her ne kadar yaklaşık tarihler versek bile genelde tutturabiliyoruz. Covid-19 hayatı sürekli olumsuz etkilediği için verdiğimiz tarih, Control Z 2. sezon Aralık 2021 tarihinde yayınlanacak! Kesin gözü ile bakılmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz