Ana Sayfa Yabancı Diziler Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak
Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak

Netfilx platformunun en beğenilen ve en çok ilgi gören dizilerinden biri olan Stranger Things, 3 sezonunun yayınlanmasının ardından 4. Sezon büyük bir merak ve heyecanla bekleniyor. Stranger Things 3. Sezonun ardından seneler geçmesine rağmen hala yayınlanmayan 4. Sezon, dizinin hayranlarının daha da meraklanmasına sebep oluyor. Peki Stranger Things 4. Sezon ne zaman yayınlanacak?

Netfilx her ne kadar bu konu ile ilgili resmi bir açıklamada bulunmasa da geçtiğimiz günlerde dizinin başrol oyuncularından Finn Wolfhard, yapmış olduğu bir röportajda flaş bir açıklamada bulundu. Finn Wolfhard’ın açıklamasına göre dizinin 4. Sezonu 2022 yılının ilk çeyreğinde yayınlanacak.

Biraz daha Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? Çıkacak? Başlayacak ? Gibi sorulara maddeler halinde sorularımıza cevap bulalım.

  • Stranger Things 1. sezon 15 Temmuz 2016 tarihinde yayınlandı.
  • Stranger Things 2. sezon 27 Ekim 2017 tarihinde yayınlandı.
  • Stranger Things 3. sezon 4 Temmuz 2019 tarihinde yayınlandı.
  • Stranger Things 4. sezon Ağustos 2021 tarihinde yayınlanacak!

Yani Stranger Things 4. sezon ne zaman çıkacak? Başlayacak? sorusunun cevabı ise Stranger Things 4. sezon Ağustos 2021 tarihinde yayınlanacak!

Yapılan bu açıklamadan sonra birçok kişi 4. sezonun bu kadar geç geleceği için hayal kırıklığına uğrasa da genel olarak bu durum korona virüse bağlanılıyor. Ülkemizi de etkisi altına alan korona, film ve dizi sektörünü de büyük bir oranla etkilemiş bulunmakta. Hatta birçok film ve dizinin çekimleri iptal edildi. Konu ile ilgili açıklamalara göre çekimler korona virüs nedeniyle çok ağır ilerliyor. Bu durum da 4. Sezonun yayınlanma süresinin daha da uzamasına sebep oluyor.

Ancak bu açıklama her ne kadar dizinin başrol oyucusundan gelmiş olsa da resmi bir açıklama olmadığı için kesin bir şey söylenemiyor. Dizinin hayran kitlesi 4. Sezonun 2021 yılının sonlarına doğru çıkacağı hakkında teoriler üretiyor.

 

Stranger Thinge 4. Sezonda Neler Olacak?

Stranger Things 3. Sezonu kafada soru işareti bırakan sorularla bitmesinin ardından, 4. Sezonda neler olacağı merak konusu oldu. Netfilx, 4. Sezon hakkında yayınlamış olduğu fragmanlarla beraber bu merakı kat kat arttırıyor. Özellikle de 1. Sezonda öldüğünü sandığımız Dr. Martin Brenner’ı fragmanlarında yer vermesi ve 3. Sezonda bir patlama sonucu kaybettiğimiz Hopper karakterinin Rusya’da bulunması gibi birçok detayla beraber 4. Sezon için teoriler yağmaya devam ediyor.

En merak edilen sorulardan biri de 4. Sezonda Eleven karakterinin güçlerini tekrar geri kazanıp kazanmaması hakkında oluyor. Bildiğiniz üzere Eleven, zihin hırsızı ile savaştığı sırada güçlerini kaybetmiş ve kontrol edemez hale gelmişti. Bu nedenle 4. Sezonda gücünü tekrar kontrol altına alamayacağı ve zihin hırsızının etkisi altına gireceği yönünde iddialar bulunmakta. Birçok teoriye göre ise Eleven karakteri bu sezon güçlerini bir süre geri kazanamayacağı için dizinin çizgi romanlarında geçen 06 adlı karakterin diziye eklenmesi yönünde oluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz