Ana Sayfa Oyuncular Şansın Tokyay Kimdir? Biyografi, Survivor Anıları

Şansın Tokyay Kimdir? Biyografi, Survivor Anıları

şansın tokyay kimdir
şansın tokyay kimdir

Şansın Tokyay survivor macerası ile dikkatleri çeken birisidir. Bu yazıda sizlere Şansın Tokyay Kimdir, şansın tokyay survivor gibi başlıklar hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Güncel olarak Tivibu şirketindeki dijital kanallardan birinde akşam haberi sunan genç sunucu Şansın Tokyay, survivor macerasından hemen sonra ekranlara döndü ve sunucu görevini tekrar yapmaya başladı. Şansın Tokyay biyografi yazımızla hakkındaki bütün detayları öğrenebileceksiniz.

Şansın Tokyay Kimdir?

Şansın Tokyay, 1989’da Ankara ilinde doğmuştur. Genç yaşta sunucu ve muhabirliğe başlamıştır. Şansın Tokyay Survivor macerası ile ilk olarak bizlerin karşısına çıkmıştır. Bu bizlerin onu ekranda ilk gördüğü programdır. Fakat oldukça kısa sürmüştür. Çünkü Tokyay çok kısa bir sürede adaya veda etmiştir.

Şansın Tokyay Survivor

Şansın Tokyay Survivor programında geçirdiği kaza ile hafıza problemi yaşamıştır. Geçici olarak hafıza kaybı yaşayan güzel sunucu o dönemle oldukça ilgi odağı olmuştur. Daha sonra yarışmadan ayrılmış ve boş kalmadan NTV kanalında karşımıza “basketbol havası” programı ile çıkmıştır

şansın tokay kimdir
Şansın Tokyay kimdir

Şansın Tokyay Boyu

Şansın Tokyay’ın boyu 173 metredir. Aynı zaman güzel sunucu 53 kilogramdır. Oldukça uzun olan sunucu ekranlarda bu durumdan dolayı oldukça konuşulmuştur. Ekranlarda olduğu zamanlardan konuşulan bir diğer konu: Beşiktaş Tv de iken Cihangir Gökdoğan’ın sunmuş olduğu Beşiktaş programında Mamadou Niang için “çok kara” demesi olmuştur. Bunu söylediği günlerde oldukça gündemde kalmıştır..

Bu yazımızda Şansın Tokyay hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Özellikle Şansın Tokyay Kimdir sorusunu ele almaya çalıştık umarım işinize yaramıştır. Kendisi hakkında öğrenmek istediğiniz herhangi bilgiyi yorumlar kısmından bize sorarsanız kısa süre içerisinde dönüş alabilirsiniz.

FAQ

Şansın Tokyay survivor macerası ile dikkatleri çeken birisidir. Bu yazıda sizlere Şansın Tokyay Kimdir, şansın tokyay survivor gibi başlıklar hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Kendisi Beşiktaş Tv de söyledikleriyle gündeme gelen Şansın Tokyay Beşiktaşlıdır.

Şansın Tokyay'ın erkek arkadaşı olarak bazı basın organlarında Doktor Mert Ersan olarak geçmektedir.

1989 doğumlu olan Şansın Tokyay 31 Yaşındadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz