Ana Sayfa Haberler Zümrüdüanka yeni sezon, devam edecek mi, ne zaman?

Zümrüdüanka yeni sezon, devam edecek mi, ne zaman?

zumruduanka-yeni-sezon
Zümrüdüanka yeni sezon

Zümrüdüanka dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak, yeni oyuncular, sezon finali yapıldı mı? Dizi, sete ne zaman çıkacak, bakalım.

Fox TV‘nin çok beğenerek izlenilen dizilerinden biri ile devam ediyoruz. Oldukça başarılı izlenme sayısına ulaşan Zümrüdüanka dizisi yeni sezonda olacak mı?

Pastel Film yapımcılığında yayınlanan dizi korona sebebi ile mola vermişti. Oyuncular evlerinde kendilerini karantinaya almışlardı. Yeni haberler ile karşınızdayız.

Zümrüdüanka yeni sezon ne zaman?

Dizi oldukça çabuk reaksiyon göstererek derhal Nevşehir‘deki seti toplayıp oyuncuları evlerine göndermişti. Oyuncular evlerinde kendilerini karantinaya almışlardı.

Ardından Mayıs ayı itibari ile sete çıkacaklarını düşünmüşlerdi. Oyuncu Ceren Yılmaz verdiği bir röportajda konu ile ilgili Mayıs ayı gibi sete çıkmak istediklerini ve arkadaşlarını çok özlediğini belirtmişti. Ancak devamında Mayıs ayının da güvenli görülmediğini bu sebeple henüz ne zaman sete çıkacaklarını yapımcının dahi bilmediğini belirtti.

Henüz ne zaman sete çıkacakları belli olmasa da görünen o ki Sefirin Kızı gibi yüksek ihtimal Ağustos ayında sete çıkacaklardır. Çekebilecekleri kadar bölüm çekerek programın ilerisinde olmak isteyeceklerdir. Böylelikle 2020-2021 sezonunda bol stok bölümle izleyici karşısına çıkacaklardır.

Yeni sezon bölümlerini Ağustos ayında çekeceğini düşündüğümüz Zümrüdüanka dizisi yüksek ihtimal eğer bir değişiklik olmaz ise 12 Eylül Cumartesi günü ekranlarda olacak.

Zümrüdüanka sezon finali yaptı mı?

İzleyicileri tarafından merak edilen bir diğer konu da bu. Çünkü dizi henüz 10. bölümü yayınlamadı. Şöyle ki eğer çekimlere devam etmek mümkün olursa zaten Fox TV ile Mayıs ayı sonuna değin anlaşmaları var. 10. bölüm çekildi ve stok olarak bekletiliyor.

Mayıs ayı boyunca normalde ekranlarda görebilecektik. Ancak olmadı. Çekimler devam etmezse şöyle bir strateji gelişti: Zümrüdüanka eğer yeni bölüm çekemez ise 10. bölümü sezon finali olarak göstererek yeni sezon arasına gireceklerdir.

Yüksek ihtimalle de böyle olacağını öngörüyoruz. 10. Bölüm sezon finali olarak ekran karşısına getirilecektir. Ardından yeni sezon için Ağustos ayında sete çıkılıp 12 Eylül civarında yeni bölüm ile ekranlardaki yerini alacaktır.

Zümrüdüanka yeni oyucular

Bilindiği kadarı ile yeni sezon yanı Eylül ayı için 2020-2021 sezonu için yeni oyuncularla henüz anlaşılmadı. Herhangi bir duyuru yapılması halinde derhal sizlere konu ile ilgili açıklamayı sunacağız.

Zümrüdüanka giden oyuncular

Giden veya diziden ayrılması beklenen oyuncu bulunmuyor. Genel olarak Alp Navruz‘un yaz ayında çekmesi beklenen filmi var. Ancak bu durum yeni sezon yani Ağustos ayında sete çıkılmasına zarar verecek bir durumda değil.

Dolayısı ile şu anda diziden ayrılması beklenen, açıklanmış bir oyuncu bulunmamakta. Takibini yakından yapıyoruz. Olması halinde sizlere sunacağız.

Zümrüdüanka hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Ağustos ayında sete çıkacaklar.

Fox TV elinde 10. bölüm var Yeni bölüm gelmemesi halinde 10. Bölüm‘ü sezon finali sayarak gösterime sokacaklar. Sizce sezon finalinde neler olur? Yorum yaparak belirtmeyi unutmayın. Sağlıkla kalın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz