Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu Saygı oyuncuları, güncel oyuncu kadrosu oyuncuları, güncel oyuncu kadrosu

Saygı oyuncuları, güncel oyuncu kadrosu oyuncuları, güncel oyuncu kadrosu

saygi-oyunculari-guncel-oyuncu-kadrosu
Saygı oyuncuları

Saygı dizisi oyuncuları, Saygı güncel oyuncu kadrosu güncel oyuncu kadrosu tam liste olarak sizlere sunduk. Saygı yeni oyuncular, Saygı giden oyuncular devamlı güncel olacak.

Son zamanların oldukça konuşulacağını düşündüğümüz özel bir dizi ile karşınızdayız. Müthiş oyuncu kadrosu ve yapımcısı ile ortaya güzel şeylerin çıkacağını öngörüyoruz.

Saygı dizisi ile alakalı daha çok bilgi edinmek isterseniz dizi için ayırdığımız kategori sayfasına göz gezdirebilirsiniz: Saygı Dizisi

 

Inter Medya yapımcılığında olduğunu belirtmekte fayda var. Öyle ki bu yapımcı firma ortaya güzel şeyler çıkarıyor. Örnek vermek gerekirse, Sefirin Kızı, Ramo, Sevdim Seni Bir Kere, Çukur gibi dizilerin yapımcılığında bulunmuş bir firmadır.

 

Müthiş izleyici kitlesine sahip dizilerin ortaya çıkmasında çok büyük pay oynayan yapımcı firma Inter Medya, bir dizi çıkarıyorsa daha bir yakından bakmaktayız.

 

Saygı oyuncuları

 

Nejat İşler (Ercüment Çözer)

Ercüment Çözer başrolü hakkında bilgiler şu an için aşırı kısıtlı olduğunu belirtelim. Aradan biraz zaman geçmesi halinde karakter hakkında bilgi sahibi olacağız. Sizlere de sunacağız. Takip etmeye devam ediniz.

Nejat İşler, 28 Şubat 1972 İstanbul doğumludur. Lise yıllarında sırf derslerden uzaklaşmak adına girdiği tiyatro kulübünü çok sevdi. Ardından tiyatroya olan sevgisini yitirmedi.

Gençliği zorlu geçen Nejat işler, Yıldız Teknik Üniversitesi Fotoğraf bölümünü kazandı ancak ardından okumadan vazgeçerek bıraktı. Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvar Bölümü’ne gitti ve devlet tiyatrosunda kendini geliştirmeye devam etti.

Birçok yapımda gösterdiği performans çok sevilen Nejat İşler aranan oyuncu haline geldi ve güzel işler çıkarmaya devam etmektedir.

 

Miray Daner (Helen)

Helen karakteri hakkında bilgiler oldukça kısıtlı. Karakter bilgisi edinildiği zaman derhal sunulacaktır. Takip etmeye devam ediniz.

Miray Daner, 15 Şubat 1999 İstanbul doğumludur. Kendisi eğitimine lise öğrencisi olarak devam etmektedir. 1,64m boyu ve 55 kg kilosu ile fit bir vücuda sahiptir.

Genç oyuncu ilk profesyonel oyunculuk deneyimini Bez Bebek dizisinde canlandırdığı Gonca karakteri ile kazanmıştır. Ardından Medcezir ve Çınar Ağacı dizileri gelmiştir. Vatanım Sensin’de ise Hilal karakteri ile gösterdiği performans çok sevilmiştir.

 

Boran Kuzum (Savaş)

Saygı dizisi Savaş hakkında bilgiler oldukça azdır. Yakın bir süre içerisinde kendisi hakkında öğrenilen bilgiler sunulacaktır. Takip etmeye devam edip, güncel kalınız.

 

Boran Kuzum, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Tiyatro Oyunculuk Bölümü’nü başarı ile bitirmiştir. Sevilen oyuncu 19 Nisan 1992 İstanbul doğumludur. Bilinen bir sevgilisi yoktur.

 

İlk profesyonel oyunculuk kariyerine Analar ve Anneler dizisinde gösterdiği performans ile başlamıştır. Vatanım Sensin dizisinde Leon karakterinde gösterdiği başarı ile sevilen bir oyuncu halini almıştır.

 

Saygı dizisi ile ilgili edindiğimiz bilgiler şimdilik bunlar. Daha çok bilgi edinmek isterseniz lütfen bizleri takip etmeye devam ediniz. Sağlıklı günler dileriz!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz