Ana Sayfa Haberler Sefirin Kızı bitti mi? Yeni bölüm ne zaman, yeni sezon

Sefirin Kızı bitti mi? Yeni bölüm ne zaman, yeni sezon

sefirin-kizi-bitti-mi
Sefirin Kızı bitti mi?

Star TV‘nin gözdesi Sefirin Kızı dizisi bitti mi? Yeni sezonda olacak mı, yeni sezon ne zaman başlıyor, yeni bölüm ne zaman, bakalım.

Büyük başarılar elde eden ve zamanla Çukur‘un ve Yasak Elma‘nın reytinglerini geride bırakarak ön sıralara yerleşen Sefirin Kızı dizisi ile beraberiz.

O3 ve NGM Medya gibi kendini kanıtlamış yapımcı firmalar tarafından yürütülen proje gerçekten başarılı oldu.

Sefirin Kızı bitti mi?

Hayır bitmedi. Zorunlu sezon finali kararı aldı.

Almış olduğu kararlar neticesinde zorunlu sezon finali kararı alarak Star TV ekranlarından uzaklaşan Sefirin Kızı dizisi stok bölümleri olmaması sebebi ile yeni bölümlerini çekemedi ve erken sezon finali gerçekleştirdi.

Yeni sezon veya yaz ayı için tekrar sete çıkacak mı konuları merak konusu oldu. Ayrıca ne zaman sete çıkacağı ne zaman yeni bölüm ile karşımıza çıkacağını merak eden kullanıcılarımız var.

Sefirin Kızı yeni sezon ne zaman?

Yeni sezon ve yeni oyuncular hakkında bilgi verelim. Yaz sezonunda Sefirin Kızı dizisini ekranlarda göremeyeceğiz. Öncelikle bunu belirtmiş olalım.

Yeni Sezon için Eylül ayı dizilerin başlaması için uygun olan aydır. 14 Eylül 2020 Pazartesi günü Sefirin Kızı tekrar izleyici karşısına çıkacak. Şu anda eğer yeni bir karar alınmaz ise yeni bölüm çıkış tarihi 14 Eylül‘dür.

Bunun yanında Sefirin Kızı yeni oyuncular hakkında yeni bilgi aldıkça sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Normalde Mayıs ayında sete çıkacağını düşündüğüm dizi, yapımcılar tarafından alınan kararlar neticesinde bundan vazgeçerek yüksek ihtimal Ağustos ayında set çalışmalarını başlatacak.

Mayıs ayında set çalışmalarının başlatılması çok zor ihtimal olarak görünmüştü. Zira yapımcılar Corona Virüs‘ü etkilerinin Mayıs ayında da oldukça tehlikeli olabileceğini düşünüyor.

Yeni bilgiler geldikçe sizlere sunmaya devam edeceğiz. Bizleri takip etmeye devam ediniz. Konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz. Sağlıkla kalın!

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz