Ana Sayfa Haberler Hizmetçiler bitti mi? Devam edecek mi? Yeni sezon

Hizmetçiler bitti mi? Devam edecek mi? Yeni sezon

hizmetciler-bitti-mi
Hizmetçiler bitti mi?

Kanal D Hizmetçiler dizisi devam edecek mi, bitti mi? Yeni sezonda, yaz sezonunda Hizmetçiler olacak mı? Bu soruların cevabını aradık.

Kanal D ekranlarının şanssız dizilerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Kaderi bahtsız… Yayınlandıktan 3 hafta sonra ara vermek zorunda kaldı. Yayınlandığı günden bu yana reyting konusunda gerilerde seyretti.

Üzücü bir durum ama ne yazık ki Hizmetçiler dizisi umduğunu bulamıyor. Yeterince seyirci elde edemiyor ve reyting sıralamalarında geride durmakta.

Hizmetçiler bitti mi?

İlk bölümü 7 Mart tarihinde yayınlanmıştı. 3. bölümü ile ne yazık ki ara vermek zorunda kaldı. Ayrıca 3. bölümü reyting sıralamalarında 19. sıralara kadar geri düştü.

Durum böyle olunca Kanal D yönetimi dizinin bitirilmesi hakkında düşünmeye başlamıştır. Ancak bir de şöyle bir durum var, Kanal D’nin yaz sezonu için içerik aramakta. Eğer Hizmetçiler yeterince iyi performans gösterebilirse yaz sezonunda ekranlarda kalacaktır.

Belirtelim ki yapımcı ile Kanal D arasında bir sözleşme mevcut ve tahminen 6-8 bölüm arasında çekimler olacaktır. Diyelim ki 8 bölüm yayınlandı ve Hizmetçiler iyi performans gösterdi. O durumda devam edebilecektir. Başka türlüsü mümkün görünmüyor.

Hizmetçiler yaz sezonunda olacak mı?

Yeni bölümleri olacağını söylediğimiz Hizmetçiler dizisi yeterince iyi reyting alırsa yazın da devam edebilir. Çünkü Kanal D şu anda yaz sezonu için içerik arayışında.

Bir başka istatistik ise dizinin yurt içinde tutmamış olmasına rağmen yurt dışında tutması oldu. Hizmetçiler dizisi Avrupa‘da ve Ortadoğu‘da izlenen bir dizi haline geldi.

Yurt dışı geliri olmasına rağmen eğer yurt içi reytingi yükselmez ise ne yazık ki Kanal D Hizmetçiler dizisinin fişini çekecektir.

Konu ile ilgili sizin düşünceleriniz neler? Yorum yaparak belirtebilirsiniz. Sağlıkla kalın. Güncel haberler için bizi takip etmeye devam edin.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz