Ana Sayfa Film-Sinema Yıldız Tozu Filminin Konusu Ne? Türü Ne? İzleyicilerin Filme Verdiği Puan Ne?

Yıldız Tozu Filminin Konusu Ne? Türü Ne? İzleyicilerin Filme Verdiği Puan Ne?

Yıldız Tozu Fİlmi Hakkında herşey
Yıldız Tozu Fİlmi Hakkında herşey

Film ilk başlarda normal bir seviye de ilerlese de ileri sahnelerde insanlara sevgi, aşk, cesaret ve korkunun gerçek yüzünü göstermektedir. Başlar da küçük merak belirtileri ile başlayan film, zamanla sizi kendi içerisine hapsederek keyifli bir 127 dakika geçirmenizi sağlayacaktır. 2007 yılında ABD ve İngiltere arasında çekimleri süren film genel itibariyle sevdiği kadının aşkını kazanmak için bir erkeğin nasıl maceralara atılabileceğini ve nelerden vazgeçebileceğini çok iyi bir şekilde anlatmaktadır.

 

Yıldız Tozu Filminin Konusu Ne?

Stardus’ta yaşayan Tristian, sevdiği kadına onun için kayan bir yıldızı yakalayacağına söz verir. Çünkü Tristian’ın sevdiği kadın olan Yvaine, yıldızı sönmekte olan bir oyuncudur. Tristian ve Yvaine ’nin birlikte çıktıkları bu yolculukta onları Kaptan Shakespeare adlı bir korsan ile kötü ruhlu bir cadı beklemektedir.

Film, Matthew Vaughn’un yönetmenliği ile yeni bir boyut kazanırken, Robert De Niro, Ben Barnes ve Michelle Pfeiffer gibi usta oyuncuları kadrosunda bulundurmaktadır. Jane Goldmann’in senaryosunu üstlendiği bu film tam bir aile filmdir ve içerisinde ileri seviye de fantastik öğeler bulundurmaktadır.

 

İzleyicilerin Yıldız Tozu Filmine Verdikleri Puanlar

Gösterime girmiş olduğu 5 Ekim 2007 tarihinden bu yana birçok kişi tarafından izlenen ve beğenilen Yıldız Tozu filmine eleştirmenlerin ve izleyicilerin verdiği puanlar şu şekilde:

  • IMDb: Yaklaşık olarak 260.000 film severin puanladığı Yıldız Tozu filmi, ortalama olarak 10 üzerinden 7.6 puan aldı.
  • BeyazPerde.com: 1458 tane eleştirmenin puanladığı Yıldız Tozu filmi, 5 üzerinden 4,5 puan aldı.
  • RottenTomatoes.com: RottenTomatoes.com sitesinde yer alan 194 tane eleştirmenin puanladığı film ortalama olarak 100 üzerinden 76 puan aldı.
  • Sinemalar.com: birçok izleyicinin Sinemalar.com üzerinden puanladığı film 10 üzerinden 8.2 puan almıştır.

 

Yıldız Tozu Filminin Türü Ne?

Başrollerinde Robert De Niro ve Henry Cavill ikilisinin yer aldığı Yıldız Tozu filmi; Fantastik Film, Macer, Romantik ve Çocuk türü kategorisinde yer almaktadır .

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz