Ana Sayfa Film-Sinema Karanlık yolculuk oyuncuları ve konusu – Karanlık yolculuk 2 gelecek mi?

Karanlık yolculuk oyuncuları ve konusu – Karanlık yolculuk 2 gelecek mi?

Karanlık Yolculuk 2 ne zaman çıkacak
Karanlık Yolculuk 2 ne zaman çıkacak

Karanlık Yolculuk filmi oyuncuları kimdir? Karanlık Yolculuk filmi oyuncu kadrosu! Karanlık Yolculuk filminin konusu ne? Karanlık Yolculuk filmi nerede çekildi? Karanlık Yolculuk filmi online platformlarda yayınlanmaya devam ediyor. Birçok fantastik film izleyicisi Karanlık Yolculuk filminin oyuncu kadrosunu merak ediyor. Karanlık Yolculuk filminin oyuncu kadrosu arasında birbirinden ünlü isimler yer alıyor. İşte fantastik yapıtlardan biri Karanlık Yolculuk filmi konusu, yeniden çekim yapılacak ise yayın tarihi ve oyuncuları hakkında bilgiler!

Karanlık Yolculuk (Donnie Darko) Filminin Konusu

2001 ABD yapımı olan bilim kurgu, dram, gizem türündeki film 13 Haziran 2003 tarihinde vizyona girmiştir. Filmin yönetmenliğini Richard Kelly üstlenmiş, oyunculuğu ise Jake Gyllenhaal, Drew Barrymore, Maggie Gyllenhaal, Ashley Tisdale ve Seth Rogen tarafından beyaz perdeye yansıtılmıştır. 113 dakika olan filmin senaryosu Richard Kelly tarafından yazılmış olan filmin yapımcıları da Drew Barrymore ve Christopher Ball olmuştur.

Filmde 80’li yılların sonunda geçen bir öykü anlatılmaktadır. 16 yaşındaki Donnie Darko adındaki genç gerçek olmayan bazı görüntüler görmeye başlar. Çevresiyle uyum sorunları yaşayan bu genç, ailesinin ve okulunun kendisi için çizdiği yoldan ayrılarak bir gece insan-tavşan karışımı bir yaratık olan esrarengiz misafiriyle odasından çıkarılarak onun izinden bir sırra sürüklenir. Bu yaratık ona 28 gün 6 saat 42 dakika ve 12 saniye sonrasında dünyanın sonu gelecek demiştir. Bu olayın şokunu üzerinden atamayan Donnie bu sırrın verdiği ağırlıkla sahip olduğu tüm yaşantıyı arkasında bırakarak bu gizemli yaratığın peşinden gider.

2000’li yıllarda oldukça dikkat çeken yapımlar arasında olan bu film tüyler ürpertici, bilim kurgu ve korku filmi karşımı olarak tanımlanmakta ve son dönemlerdeki en ilgi çekici bağımsız yapımlar arasında değerlendirilmektedir.

Karanlık Yolculuk Filmi Yeniden Çekilecek mi? Karanlık Yolculuk 2 gelecek mi?

Karanlık Yolculuk Filmi Yeniden Çekilecek mi?

Karanlık Yolculuk filminin çekimleri hakkında şimdilik bir girişim yok. Karanlık Yolculuk filminin yönetmeni senaryo konusunda çalışma yapılıyor mu bilinmiyor. Haberlere göre filmin sinemalarda gösterime girebilmesi için herhangi bir girişim yok. Hala süren koronavirüs salgının söz konusu olması güncel filmleri bile rafa kaldırmışken, geçmişte kalan filmlerin yeniden çekilmesi oldukça zor. Bu ihtimal yüzünden de ne yazık ki birçok çekim erteleniyor. Konuyla ilgili olarak filmi için güncel bir çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Ancak fantastik ve bilim kurgu severler için konunun yeniden ele alınması konusunda olumlu bir görüş var. Karanlık Yolculuk filminin yeniden vizyona girmesini zaman gösterecektir.

Karanlık Yolculuk 2 gelecek mi?

2000 li yıllarda herkesin severek izlediği ve o dönemde internet fazla yaygın olmamasından dolayı fazla araştırmalar yapılamadı. Tekrardan bazı izleyicilerin İMBD üzerinden ayaklanmasından dolayı bizde Karanlık Yolculuk 2 gelecek mi? Sorusuna cevap arayışı içine girdik ve yapımcılara tekrardan ulaştık.

Bizlere cevap olarak ise, Karanlık Yolculuk 2 maalesef yayınlanmayacak. Yani Karanlık Yolculuk 2 ne zaman çıkacak? Ne zaman yayınlanacak? Gelecek mi? sorularına da cevap bulmuş olduk.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz