Ana Sayfa Film-Sinema Kara Kedi Ak Kedi konusu ve oyuncuları, Kara Kedi Ak Kedi 2...

Kara Kedi Ak Kedi konusu ve oyuncuları, Kara Kedi Ak Kedi 2 gelecek mi?

Kara Kedi Ak Kedi 2 gelecek mi
Kara Kedi Ak Kedi 2 gelecek mi

Kara Kedi Ak Kedi filminin konusu. Kara Kedi Ak Kedi filminin oyuncu kadrosu! Kara Kedi Ak Kedi filmi yeniden çekilecek mi? Kara Kedi Ak Kedi filmi ne zaman çekilecek ? Kara Kedi Ak Kedi filmi yayınlanıyor. Yayımlandığı yılda Kara Kedi Ak Kedi filminin yeni versiyon oyuncu kadrosu da merak ediliyor. Kara Kedi Ak Kedi filminin güncel oyuncuları arasında birbirinden farklı isimlerin yer alacağı söyleniyor. İşte Kara Kedi Ak Kedi filminin konusu, çekim tarihi ve oyuncuları hakkında tüm detaylar yazının devamında…

Kara Kedi Ak Kedi Filminin Konusu

Yönetmenliğini Emir Kusturica’nın yaptığı Kara Kedi Ak Kedi filmi 1998 yapımı bir film olup 14 Mayıs 1999 yılında sinema severlerle buluşmuştur. Filmin başrollerini Bajram Severdzan ve Branka Katic paylaşmaktadır. Dram ve komedinin harmanlanmasıyla ortaya çıkan bir film olan Kara Kedi Ak Kedi izleyenler tarafından sıra dışı nitelikte eğlenceli ve müziklerini harika bulmuşlardır.

Filmde her insan gibi aşkı ve mutluluğu arayan insanların sıra dışı yaşam stilleri anlatılmaktadır. Montrealli bir ailenin oğlu olan Zach benlik arayışına girerek hayatı ve aldığı kararlar hakkında çelişkilere düşecektir. Babasına çok kıymet veren ve hayal kırıklığına uğratmaktan korkan Zach için işler her zamankinden daha çok karışık bir hal alacaktır. Çıldırmanın eşiğine gelmekte olan Zach’in ve babasının ilişkisinin ele alındığı bu filmde ruhun farklı labirentlerine kapı açılmaktadır.

İnsan dünyasının büyülü kelimesi olan özgürlüğün, toplum baskısının ve ruhsal yolculuğun işlendiği Kara Kedi Ak Kedi filmine çılgın bir baba oğul sizleri bekliyor. İzleyenlerin keyifli bulduğu filmde hayata dair mesajlarda yer almaktadır.

Kara Kedi Ak Kedi oyuncuları

1999 yılında damgasını vuran Kara Kedi Ak Kedi oyuncuları ile binlerce ödül alan oyuncu listesini inceleyelim.

 • Branka Katić
 • Srđan Todorović
 • Bajram Severdzan
 • Florijan Ajdini
 • Zabit Memedov
 • Sabri Sulejmani
 • Ljubica Adžović
 • Jasar Destani
 • pepi lakovic
 • Miki Manojlović
 • salija ibraimova
 • dejan sparavalo

Kara Kedi Ak Kedi Filmi Yeniden Çekilecek mi?

Sinema da hınzır ve bir o kadar anarşist çocuğu Kusturica’dan yine yüksek temposuyla başdöndürdüğü bun delidolu film oldukça sevildi. Başyapıt olan “Çingeneler Zamanı”nın hüznü adlı bu filmde yerini grotesk ve bir o kadar da abartılı bir oyunla yerini tam bir kara mizaha bırakmıştır. İzleyici çöp toplayarak köşeyi dönmüş bir Çingene babasının anlatılmasını konu edinmiştir.Aşk, para ve şeref üçgeninin işlendiği bu film izleyici için bir görsel ziyafet olarak karşılandı. Bu filmin halan beğenilmesi filmin acaba yeniden çekilecek mi? Sorusunu da akıllara getirdi.Şu an resmi bir açıklama yok. Olması halinde yazımızı sizler için güncelleyeğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz