Ana Sayfa Yabancı Diziler WandaVision 2 ne zaman ? Wandavision oyuncuları ve konusu

WandaVision 2 ne zaman ? Wandavision oyuncuları ve konusu

wandavision 2.sezon ne zaman
wandavision 2.sezon ne zaman

İşte karşınızda WandaVision dizisi, Marvel’ın Disney Plus platformunda yayınladığı ilk dizidir.

Marvel imzasını taşıyan her yapım milyonların gönlünde taht kurup, dünya genelinde gişe rekorlarını her seferinde kırmayı başaran Marvel ekibi bu seferde wandavision dizisi ile karşımıza marvel karakterlerinin komik halleri ile karşımıza geliyor.

Wandavision 1. sezon 9 bölümden oluşmaktadır ve her bölüm ortalama yarım saat (30 dakika) civarında sürmektedir.

Marvel dergisini takip edenler bilirler ki, dergilere yansıyan bütün karikatürler karşımıza film veya dizi olarak çıkıyor.

WandaVision 1.sezon 1.bölüm  15 ocak 2021 tarihinde yayınladı ve 5 mart 2021 tarihinde 9. bölüm yayınlanarak yarı finale giriş yaptı.

Şimdi akıllarda ki tek soru milyonlarca marvel hayranı wandavision 2. sezon ne zaman? Merak konusu olmaya başladı.

Size wandavision hakkında her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatmaya çalışacağım, wandavision oyunları ve wandavision konusu hakkında da bilgilere yer vereceğimiz güzel bir makale olacak.

Yazımızın sonunda wandavision 2 fragman izle videosunu göreceksiniz.

Wandavision Konusu

Efsane marvel komik serisi wandawision konusu, Wanda’nın Scarlet Witch’e dönüşüm sürecini izliyor olacağız ve ayrıca Avengers: Endgame sonrası Wanda’nın hayatına nasıl devam ettiği, bu acıyla nasıl başa çıktığı konusu ele alınmıştır.

Fragmanda da görüldüğü gibi WandaVision dizisi sanki 50’li yıllarda geçiyor. Dizi yalnızca Wanda ve Vision karakterlerine odaklanıyor ve dizi 2022’de çıkacak Doctor Strange in the Multiverse of Madness (Doctor Strange 2) filmi ile de bağlantılıdır.

Ayrıca dizide Marvel hayranlarını heyecanlandıracak bir de sürpriz bir karakter daha var. End Game sonrası Wanda büyük bir boşluğun içindedir.

Bu boşluğu da kendince ne kadar doğru ne kadar yanlış bir şekilde doldurduğunu görüyoruz. WandaVision dizisini izlemeden önce hikayeyi iyice anlamak için ilgili diğer Marvel yapımlarını da izlemenizi tavsiye ederiz. Diğer ilgili Marvel yapımlarını izlemeden de bir soluk da bitirebileceğiniz bir dizidir WandaVision.

WandaVision İMDB puanı 8.1 dir ve bu puana şaşırdık mı ? Hayır tabi ki de marvel dizilerinin hepsinin imbd puanları yüksek çünkü ortaya çok güzel işçilik çıkartıyorlar.

WandaVision Oyuncuları

 

  • Elizabeth Olsen – Wanda Maximoff/Scarlet Witch
  • Paul Bettany – Vision
  • Kathryn Hahn – Agatha Harkness (Agnes)
  • Evan Peters – Peter Maximoff
  • Kat Dennings – Darcy Lewis
  • Teyonah Parris – Monica Rambeau
  • Randall Park – Jimmy Woo
  • Debra Jo Rupp – Sharon Davis
  • Emma Caulfield – Sarah Procter
  • Fred Melamed – Todd Davis

Wandavision 2. sezon ne zaman?

Dünyanın öve öve bitiremediği bu wandavision 2. sezon ne zaman? Yayınlanacak? Başlayacak? Çıkacak? Artık adını siz koyun.

Ne derseniz diyin, Resmi açıklamalara göre wandavision 2. sezon 2022 yılından önce yayınlanmayacak.

Çünkü Elizabeth olsen şuanda Doctor Strange 2 çekiminde olduğu için ve pandemiyi göz önünde bulundurursak wandavision 2. sezon yayınlanacak? Sorusuna cevap olarak 2022 yılının ortaları doğru diyebiliriz.

Wandavision 2 fragman

aslında şuan ki yayınladığımız fragman wandavision 1. sezona ait fragman fakat dizitürkiye ekibi olarak bizi takip edenler biliyor ki, çıkan bütün fragmanları otomatik olarak buraya ekliyoruz fakat yinede wandavision 2 fragman için beklemede kalın.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz