Ana Sayfa Sevgili Geçmiş Sevgili Geçmiş Konusu Nedir? Star TV Yeni Dizisi

Sevgili Geçmiş Konusu Nedir? Star TV Yeni Dizisi

sevgili-gecmis-konusu-nedir-star-tv-yeni-dizisi
Sevgili Geçmiş Konusu Nedir? Star TV Yeni Dizisi

Star Tv yepyeni bir dizi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor, Sevgili Geçmiş konusu nedir? Gizem ve dram ikisi bir arada!

Merak uyandıracak gizemi ve dram konularının işleneceği Sevgili Geçmiş dizisi daha henüz oyuncu alımı aşamasına gelmemesine rağmen konuşulmaya başlandı. Gelecek günlerde kadroya kimlerin dahil olacağını sitemizi takip ederek bilgi edinebilirsiniz.

Sevgili Geçmiş Konusu Nedir?

Süreç Film‘in yapımcılığında Star TV için hazırlanacak olan dizide yönetmen koltuğunda Aydın Bulut bulunmaktadır. Senaryosunu ve söz yazarlığını da Funda Alp kaleme alacağı diğer haberlerin arasındadır. Belirttiğimiz üzere henüz oyuncu alımı aşamasına geçilmemiş dizide, gelecek günlerde birçok isimin de kadroya dahil edileceğini söyleyebiliriz. Her bir sanatçıyı sizlere sunmaktan büyük keyif alıyoruz.

İlgi çekici ve merak uyandırıcı konusuna gelecek olursak: Gizemli bir mektubun ortaya çıkması ile 3 kız kardeşin bir araya gelmesini, birbirlerini bulmasını ele alıyor. Tüm bunların içerisinde gizem ve dram ağırlıklı olacağını biliyoruz.

Sevgili Geçmiş Ne Zaman Çıkacak?

Cast aşamasına gelecek günlerde geçileceğini belirtelim. Edinilen bilgiler ışığında Sevgili Geçmiş dizisi Eylül ayından itibaren ekran karşısında olacağı planlanmaktadır. Çalışmalar son hızda devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz