Ana Sayfa Kalk Gidelim Kalk Gidelim Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kalk Gidelim Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

kalk-gidelim-yeni-sezon-ne-zaman-baslayacak
Kalk Gidelim Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

TRT 1’in çok sevilen dizisi Kalk Gidelim yeni sezon ne zaman başlıyor? Yeni sezonda neler olacak? Kalk Gidelim 3. Sezon tanıtım videosu.

Kadrosunda: Kerem Kupacı, Mehtap Bayri, Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Erkan Sever gibi başarılı oyuncuları bir arada bulunduran Kalk Gidelim dizisi yeni sezonun başlayacağı tarihi belirledi. Üstelik bu tarihi bir tanıtım videosu ile de şenlendirdi.

Dizi oyuncuları yerde buldukları bir kağıt parçasına bakıp seviniyorlar ve bunu birbirlerine ulaştırıp merak uyandırıyorlar! Ardından da bu kağıtta yazanı izleyici ile paylaşıyorlar, işte sürpriz:

Kalk Gidelim Yeni Sezon (3. Sezon)

kalk-gidelim-yeni-sezon-ne-zaman
Yeni Sezon Ağustos Ayında!

Dizilerin normal başlama zamanlarından biri olan Eylül ayı yerine Ağustos ayında izleyicisi ile buluşacak olan dizi hayranları tarafından büyük bir istekle bekleniyor. Yayınlanan tanıtım videosu ile bu haberi paylaşan TRT 1’de dizinin net olarak hangi tarihte başlayacağı henüz belli değil.

Hatırlanacağı üzere 73. bölüm olan 1 Haziran tarihinde sezon finali verilmişti. Kısa bir aranın ardından tekrar ekranlara gelmesi elbette hayranlarını çok sevindirecek!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz