Ana Sayfa Kurşun Kurşun Dizisi Konusu Ne Olacak? Ne Zaman Başlıyor?

Kurşun Dizisi Konusu Ne Olacak? Ne Zaman Başlıyor?

İzleyiciler Engin Altan Düzyatan yeni rol aldığı yer Kurşun dizisi konusu ve ne zaman başlıyor sorularına yanıt bulmaya çalışıyor.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz sezon Diriliş Ertuğrul dizisi sezon finali yaptı ve artık yeni bir dönem başlıyor. Bu yüzden oyuncuların pek çoğunu artık göremeyeceğiz. Eskisi gibi izleyicileri ekran başına kitler mi? Emin değiliz, şuanda emin olduğumuz ise Engin Altan’ın yeni dizisi ve konusunun ne olacağıdır.

Kurşun Dizisi Konusu

Türkiye’de 70’li yıllarda Marlon Kemal hayatını ve yaşadığı sevdayı konu alacak. Yani dizi içerisinde biraz aşk biraz da o günün çekilen sıkıntılarından bahsedilecek.

Elbette o dönemi izlemek isteyen pek çok kişi olacaktır. Yani günümüzün yetişkin insanları 70’li yılların çocukları veya gençleriydi. Bu yüzden geçmişi anımsamak isteyen pek çok seyirci olacağını düşünüyorum.

Gerçek bir hikayeden esinlendiği için Savcı Marlon Kemal gibi ortalığı kasıp kavurması bekleniyor. Elbette sevdası da bu denli büyük olacaktır.

Ne Zaman Başlıyor?

2019-2020 Sezonunda seyirciler ile FOX TV kanalında buluşacak. 23 Ekim Çarşamba günü Kurşun dizisi yayınlanmaya başlayacak. Yani yeni sezon dizilerinin arasındaki yerini 23 Ekim Çarşamba günü almış olacak. Gümbür gümbür geliyorlar!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz