Ana Sayfa Yasak Elma Yasak Elma’da Yeni Lila Olan Buçe Buse Kahraman Kimdir?

Yasak Elma’da Yeni Lila Olan Buçe Buse Kahraman Kimdir?

yasak-elmada-yeni-lila-olan-buce-buse-kahraman-kimdir
Yasak Elma'da Yeni Lila Olan Buçe Buse Kahraman Kimdir?

Yasak Elma dizisinde Lila karakterini canlandıracak olan ünlü, Buçe Buse Kahraman oldu! Buçe Buse Kahraman kimdir? Hangi dizide oynamıştır?

aysegul-cinar
Ayşegül Çınar

Yasak Elma‘nın sevilen oyuncusu Ayşegül Çınar‘ın ayrılması üzerine, dizinin izleyicileri Lila’sını kaybetmiş oldu. Gelecek zamanlarda Lila’yı tekrar göremeyeceğini düşünen izleyicilere Birsen Altuntaş‘ın paylaştığı bir haber ile karşılık verildi. Dizide Lila karakterini artık Buçe Buse Kahraman canlandıracak! Tüm bunların yanında Ayşegül Çınar‘ın ayrılık sebebine ilişkin bir açıklama yapılmaması da sevilen oyuncunun takipçileri tarafından merak konusu oldu.

Buçe Buse Kahraman Yeni “Lila” Kimdir?

buce-buse-kahraman-1
Buçe Buse Kahraman

1996 doğumludur, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünden mezundur. Kötü Çocuk filminde Neşe karakterine hayat vermiştir. 2018 yılının Kasım ayında yayın hayatına giren Çarpışma adlı dizide de Meltem isimli karaktere hayat vermiştir.

Genç oyuncunun; göz rengi kahverengi, boyu 1.70m ve kilosu ise 54 olarak bilinmektedir. Şu anda Yasak Elma dizisinde Lila isimli karakteri canlandırmaktadır. Gelecek günlerde ekran karşısında daha çok göreceğimizi de belirtmeden geçmeyelim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz