Ana Sayfa Oyuncular Sarpcan Köroğlu Kimdir? Sarpcan Köroğlu Yaşı, Resimleri

Sarpcan Köroğlu Kimdir? Sarpcan Köroğlu Yaşı, Resimleri

Sarpcan Köroğlu’nun Hayatı, Sevgilisi, Boyu- Yaşı ve Yaptıkları

Bay Yanlış dizisiyle dikkatleri üzerine çeken yakışıklı oyuncu Sarpcan Köroğlu 23 Eylül 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. Bay Yanlış dışında başka projelerde de yer alan Köroğlu Bolu’ludur. Üniversite eğitimini ise Mimar Sinan Üniversitesi, Arkeoloji bölümünde tamamlamıştır. Fakat, Arkeoloji alanında kariyer yapmak yerine oyunculuğu tercih etmiştir.

 

Sarpcan Köroğlu Oynadığı Diziler ve Fimler

Sarpcan Köroğlu oyunculuğa 2010 yılında Elde Var Hayat adlı dizide canlandırdığı bir öğrenci karakteriyle adım atmıştır. Daha sonra Adını Feriha Koydum dizisinde Bülent karakteriyle izleyicinin karşısına çıkmıştır. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah’ın yer aldığı Kurt Seyit ve Şura da oyuncunun bir sonraki dizisidir.

Kurt Seyit ve Şura dizisinin ardından rol aldığı dizi ise Güneşin Kızlarıdır. Bu dizide Emre adlı karakteri canlandırmıştır. 2016 yılında iki farklı projede yer alan oyuncu Hayatımın Aşkı dizisinde Hakan, Paramparça dizisinde ise Pars karakteriyle karşımıza çıkmıştır. Daha sonra Damat Takımı adlı bir sinema filminde Yiğit adlı bir genci canlandırmıştır.

 

Son olarak da Yasak Elma Sarpcan Köroğlu ve başrolünde Can Yaman’ın rol aldığı Bay Yanlış Sarpcan Köroğlu (Serdar) dizisinde yer almıştır. Canlandırdığı Serdar karakteri sayesinde kendisini tanıyanların sayısı da epey artmıştır. Dizi kısa sürse de Köroğlu oyunculuk yeteneği ile kendisini öne çıkartmayı başarmıştır.

Sarpcan Köroğlu Fiziksel Özellikleri ve Sevgilisi

1.90 boyundaki yetenekli oyuncu Sarpcan Köroğlu 85 kilodur ve terazi burcudur. Kendisinin blog yazarı Ferhan Talib ile sevgili oldukları bilinmektedir. Ferhan Talib bir moda blogu yazarıdır ve internette birçok takipçisi bulunmaktadır. Ancak, maalesef ikilinin ayrıldıkları yönünde dedikodular bulunmaktadır.

 

Yetenekli oyuncunun şu an bir kız arkadaşı olup olmadığı bilinmemektedir. Çevresinden de bu konuda herhangi bir dedikodu kulaklara gelmemiştir. Ferhan Talib ile barışıp barışmayacağı da şimdilik tam bir muamma halindedir. Bu yüzden oyuncunun ilişki durumu ile ilgili sizleri yanlış yönlendirmemiz doğru olmaz.

 

Genç ve yakışıklı oyuncu Sarpcan Köroğlu rol aldığı her projede oyunculuk yeteneğinin üstüne katarak devam etmektedir. Kendisi özellikle rol aldığı son yapımlardan sonra dizilerin aranan yüzlerinden biri haline gelmiştir.

Sarpcan Köroğlu Resimleri Galerisi

 

Büyük ihtimalle Yasak Elma’dan sonra da kendisini farklı dizi ve sinema filmi projelerinde görmeye devam edeceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz