Ana Sayfa Erkenci Kuş Erkenci Kuş Neden Erken Final Yapıyor? Set İçinde Geçenler

Erkenci Kuş Neden Erken Final Yapıyor? Set İçinde Geçenler

Son zamanlarda izleyici sayısında düşüş yaşayan Erkenci Kuş dizisi final yapılması kararı alınmıştı. Elbette set içinde yaşanan gerginliklerde erken finale destek oldu.

Bildiğiniz üzere yaz dizisi olarak karşımıza çıkmıştı. Daha sonra geniş izleyici kitlesine ulaştığı için sezon olarak devam etti. Elbette zengin oğlanın fakir ve sakar bir kıza aşık olması hikayesini çokça görmüştük. Yinede bu dizide oyuncuların beğenilmesi ile bir kitle elde edilmişti.

Erkenci Kuş Erken Final Nedeni

Normal şartlarda zaten yaz sonuna final yapılacaktı. Bunun ana sebebi elbetteki izleyici kitlesindeki düşüş. Bir süre sonra aşk dizileri genel olarak bu durumla karşı kaşıya kalırlar. Buna anormal bir durum yok.

Erkenci Kuş
Demet Özdemir ile Can Yaman

Erkenden sonlandırılmasının sebebi iki oyuncu arasında sürekli olarak tartışma yaşanmasıdır. Demet Özdemir ile Can Yaman sürekli olarak yaşandığı için 6 Ağustos tarihinde erken bir bitiş yapılması kararlaştırıldı.

Tamda gönüllerde taht kuran ikili olmuşlardı. Belkide farklı bir strateji yani kurgu ile daha da ileri gidebilirlerdi. Fakat özel hayatlarında yaşadıkları aşk birbiri arasındaki ilişkiyi kötü etkiledi. Hal böyle olunca tartışmalara ve set için huzursuzluklara yol açtı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz