Ana Sayfa Haberler Netflix Dizisi Sıcak Kafa Güncel Oyuncu Kadrosu

Netflix Dizisi Sıcak Kafa Güncel Oyuncu Kadrosu

Sıcak Kafa dizisi tüm oyuncuları, Sıcak Kafa dizisi güncel oyuncu kadrosu hakkında müthiş bir liste hazırladık. Sıcak Kafa dizisine yeni gelen oyuncular, Sıcak Kafa dizisinden giden oyuncular!  Daha önce exxen deki Şrif Bey rolünde oynayan Haluk Bilginer Sıcak Kafa Dizisinde yar alacak. Sıcak Kafa Dizisi diğer oyuncular da bir okadar başarılı ve ünlü oyuncular olacak. 

 

Netflix Dizisi Sıcak Kafa Dizisi Oyuncuları, Sıcak Kafa Dizisi  Yazarı, Sıcak Kafa Dizisi  yönetmeni, Sıcak Kafa Dizisi senaristi, Sıcak Kafa Dizisi konusu hepsi aşağıda… Dizinini Yönetmenliğini  Mert Baykal yapacak. Tims&B’nin yapımcılığını üstlendiği dizide Gonca Vuslateri, Hazal Subaşı, Erdem Akakçe, Feriha Eyüboğlu ve Tilbe Saran, Osman Sonat yer alacak.

 

Sıcak Kafa Dizisi kadrosunda yer alan tüm oyuncuları aşağıdaki liste yardımı ile rahatlıkla görebilirsiniz.  

Sıcak Kafa dizisi ne zaman? Sıcak Kafa  dizisi hangi kanalda?

 

Sıcak Kafa Dizisinin Konusu Nedir?

  Afşin Kum’un  Sıcak Kafa kitabından uyarlanacak olan dizinin konusu: “Dil ve konuşma yoluyla, zihinden zihine bulaşan bir delilik salgınının alt üst ettiği dünyada, gizemli bir şekilde bu hastalıktan etkilenmeyen tek kişi, eski bir dilbilimci olan Murat Siyavuş’tur. Acımasızlığıyla ünlü Salgınla Mücadele Kurumu tarafından arandığını öğrenen Murat, saklandığı kurtarılmış bölgeden kaçmak ve yangınlar içindeki İstanbul’un gizemli dehlizlerinde hastalığın ona mirası olan “sıcak kafa”sının sırrının peşine düşmek zorunda kalır.” Kısaca Galiba Will Smith’in Ben Efsaneyim Filmine benzeyecek dizi.  

 

Genel Bilgiler  
Tür: Dram, Romantik
Ülke: Türkiye
Kanal: Netflix
İlk Bölüm Tarihi:
 
Sıcak Kafa Dizisinin Oyuncuları – Yeni Liste

 

   
Haluk Bilginer
Osman Sonanat
Gonca Vuslateri
Hazal Subaşı
Erdem Akakçe
 Feriha Eyüboğlu
Tilbe Saran

Sıcak Kafa Dizisi Ne zaman Yayınlanacak? Bu konuda herhangi bir bilgi verilmedi ancak sitemizi takip ediniz. İlk bilgiyi bizden alacaksınız.  

 

Sıcak Kafa Yazarı Afşin Kum Kimdir? 

Afşin Kum 1972 İzmir’de doğdu. Afşin Kum Boğaziçi Üniversitesi’nde Bilgisayar Mühendisliği okudu.
Afşin Kum  Bilgi Üniversitesi’nde de sinema-televizyon öğrenimi gördü.
Farklı kurumlarda yazılımcı ve proje yönetici olarak çalıştı. Yazar 2016 yılında ilk romanı “Sıcak Kafa” ile okurlarıyla buluştu. Yazarın yeni kitabı “Kübra” ise geçtiğimiz şubat ayında yayımlandı.
 

Yazarın Sıcak Kafa Romanı ile ilgili Yorumları

 

 

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz