Ana Sayfa Kuzey Yıldızı Kuzey Yıldızı Konusu Nedir? Başrol Oyuncuları Kimler?

Kuzey Yıldızı Konusu Nedir? Başrol Oyuncuları Kimler?

Show TV‘nin yeni dizisi yakında başlayacak, peki Kuzey Yıldızı konusu ve başrol oyuncuları kimler olduğu hakkında konuşalım.

Yeni sezonda karşımıza çıkacak olan dizi genel olarak pes etmeme üzerine kurulu ve mücadelelerde dolu kararlar vermesi gereken bir senaryoya sahip. Yani temel hikaye üzerine kurulu olan bir inatçı kişilik ile karşı karşıyayız.

Kuzey Yıldızı Konusu

Kuzey ile Yıldız arasında geçen bir aşk vardır, fakat ikisi de inatçı bir kişiliğe sahiptir. Bu yüzden alınan kararların büyük sonuçları olur.

Aralarında yüzük takılır, fakat Kuzey üniversite okumak için şehir dışına çıktığı zaman yeni aşklara yelken açar ve vermiş olduğu aşk sözünü unutur. Aileler birbiri ile dost olduğu için, bu durum kulaklarına gider gitmek aileden uzaklaştırılır.

Ailesini kaybeder ve acınası bir halde kalır. Elbette zaman gelir geçer ve Kuzey evlendiği kadından 3 çocuğu olur, fakat kadın bunu aldatır hatta dolandırır.

Hal böyle olunca kızları ile birlik doğduğu topraklara gitmek ister. İşte hikaye tam da burada başlar ve olaylar gelişir!

Başrol Oyuncuları Kimler?

Aslıhan Güner (Yıldız)

17 Aralık 1987 doğumlu ve 31 yaşındadır. Barış Manço Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Mert Kılıç ile 2013 yılında evlenmiştir. Bu dizi ile yıldızı daha da parlayacaktır.

İsmail Demirci (Kuzey)

13 Kasım 1984 doğumlu ve 34 yaşındadır. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü eğitimini aldı. 2017 yılında Hande Soral ile evlenmiştir. Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile ekranlarda tanınmaya başlamıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz