Ana Sayfa Yan Kalbim Yan Yan Kalbim Yan Yeni Bir Dizi Geliyor! Kanal D Ekranlarında

Yan Kalbim Yan Yeni Bir Dizi Geliyor! Kanal D Ekranlarında

yan-kalbim-yan-yeni-bir-dizi-geliyor-kanal-d-ekranlarinda
Yan Kalbim Yan Yeni Bir Dizi Geliyor! Kanal D Ekranlarında

Yan Kalbim Yan isminde yeni bir dizi geliyor! Son zamanlarda yeni sezon için dizi duyuruları çoğalırken bir yenisi daha geldi!

Yan Kalbim Yan Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan yepyeni bir dizi! Edinilen bilgiler ışığında tüm haberlerine birlikte göz atalım:

ntc-medya-yan-kalbim-yan
NTC Medya

Yan Kalbim Yan Dizi Konusu

Henüz dizi konusu net bir şekilde açıklanmamışken ana konusunun Dram teması üzere olacağı bilinmektedir. Yeni sezonda bizlerle birlikte olacak olan dizinin konusunu net bir şekilde yakında takipçilerimiz ile paylaşacağız.

Yan Kalbim Yan Oyuncu Kadrosu

Oyuncu kadrosunda şu an için herhangi biri sim paylaşılmadı. Oyuncu alımları yakın tarih içerisinde başlayacak ve isimleri bir bir duyuracağız. Diziler kapış kapış oyuncuları kendi taraflarına doğru çekmeye çalışıyor. Hangi oyuncu nerede hepsi diziturkiye.com adresinde!

Yan Kalbim Yan Elde Olan Bilgiler

senol-sonmez-yan-kalbim-yan
Şenol Sönmez – Yönetmen
gul-abus-semerci-yan-kalbim-yan
Gül Abus Semerci – Senarist

NTC Medya tarafından üstlenilen dizi Kanal D ekranlarında bizlerle birlikte olacak. Yönetmen koltuğunda bulunan isim Şenol Sönmez olurken senaryoyu kaleme alacak isim ise Gül Abus Semerci olduğu edinilen bilgiler arasındadır! Yeni sezonda Kanal D ekranlarında göreceğimiz yeni dizilerden bir yenisini de böylece duyurmuş olduk.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz