Ana Sayfa Kuruluş Osman Burak Özçivit Kuruluş Osman İçin Doğru Karar mı?

Burak Özçivit Kuruluş Osman İçin Doğru Karar mı?

kurulus-osman-burak
Burak Özçivit Kuruluş Osman İçin Doğru Karar mı?

Yeni dizisi ile yıldızı daha da parlayacak olan Burak Özçivit Kurulus Osman dizisi için uzun bir eğitimde geçtiğini açıkça yansıttı.

Elbette yüksek bir beklenti var. Çünkü, Diriliş Ertuğrul dizisinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan oldukça iyi bir performans sunmuştu. Hatta Türk dizilerinden pek alışık olmadığım güzel kılıç mücadeleleri ile izleyicileri heyecanlandırmıştı.

Burak Özçivit Kuruluş Osman Seçimi

Şuanda basına yansımış eğitimleri binicilik ve eski tarihteki yaşam biçimleridir. Yani pek farklı alanlardan da eğitim almış ve o kültürü öğrenmeye çalışmıştır.

Elbette eski tarihi bir lideri canlandıracağı için o tarihteki kültürü iyi bir şekilde öğrenmesi ve bunu izleyicilere yansıtması lazım.

Yukarıdaki paragrafta da bahsettiğimiz üzere bu diziyi iyi yapan en önemli özelliklerden bir tanesi de kılıç mücadeleleridir. Bu yüzden bu konuda da iyi bir eğitim almış olması hatta görsel açıdan iyi dereceye gelmiş olması gerekli.

1 yıl hazırlık süresi geçirdiği için hazır olduğu ortada ayrıca oyunculuğu ve karakter canlandırması gayet hoş ve yeterli seviyede.

Fakat burada durum biraz farklı, ağır ve önemli bir karakteri canlandıracak. Yani alışık olmadığı bir karakter, eğer bunun üstesinden gelirse gayet yeterli bir oyuncu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz