Ana Sayfa Patron Patron Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri (Tüm Liste)

Patron Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri (Tüm Liste)

patron-dizisi-oyunculari-ve-karakterleri-tum-liste
Patron Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri (Tüm Liste)

Patron dizisi oyuncuları ve karakterleri tüm liste ile karşınızdayız. Diziye eklenen sanatçıları bu yazıdan güncel olarak öğrenebilirsiniz.

Patron dizisi 2019 Eylül ayı Show TV hedeflerinden bir tanesidir. Gelecek günlerde dizinin konusu ve teması ile ilgili birçok yazı ile karşınızda olacağız. Bu yazımızda ise Patron dizisindeki tüm oyuncuları ve canlandırdıkları karakterleri sizler ile paylaşacağız.

Söz dizisinden hatırladığımız Tims & B Production adlı yapım şirketinin üstlendiği dizide yüksek kalite hedeflenmektedir. Show TV 2019-2020 sezonunda dizileri ile ön plana çıkmak niyetinde.

Yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın bulunmakta. Proje için bu ay içerisinde dizi oyuncuları netleşecek ve bir bir haberleri duyurulacak. Bizler de merak içerisinde bekliyoruz.

Burak Deniz (Fatih)

burak-deniz
Burak Deniz

Shameless’in Türkiye versiyonu olan Bizim Hikaye adlı dizide Barış karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Burak Deniz, yeni sezonda Patron dizisinin başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkacak.

17 Şubat 1991 İzmit doğumludur. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sanat Tarihi eğitimini tamamladıktan sonra ilk oyunculuğunu Kolej Günlüğü adlı dizide sergilemiştir. Böylelikle dizi sektörüne adım atmıştır. Ardından Medcezir dizisinde canlandırdığı Aras karakteri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Yan rollerinde bulunduğu Gecenin Kraliçesi ve Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizilerin ardından Aşk Laftan Anlamaz ve Bizim Hikaye dizilerinde başrol oynayarak yeteneklerini sergileme fırsatı elde etti.

Patron dizisinde Fatih isimli bir finans uzmanını canlandıracaktır. Dizi konusu ve teması net olarak paylaşılmadığından nasıl bir rol oynayacağı hakkında kesin bir bilgi veremiyoruz. Haberleri paylaşmaya devam edeceğiz.

Dilan Çiçek Deniz (Ela)

dilan-cicek-deniz
Dilan Çiçek Deniz

Burak Deniz’in canlandıracağı Fatih karakterinin partneri olacak isim şu an için Ela karakterini canlandıracak olan Dilan Çiçek Deniz olacağı yönünde haberler bulunmakta. Ancak belirtmiş olalım ki kesin bir anlaşmaya varılmış değildir. Gelecek günlerde belli olacaktır.

1995 Sivas doğumludur. 2016 yılında Bodrum Lilesi ile ünlenen genç oyuncu 2014 yılında ise Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasında ise ikinci olmuştur. Güneşin Kızları dizisinde Elif karakterini canlandıran Dilan Çiçek Deniz, bu performansı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. 2015 yılında ise Tatlı Küçük Yalancılar isimli dizide de yer almıştır.

Ayça Ayşin Turan

ayca-aysin-turan
Ayça Ayşin Turan

Patron dizisindeki bir diğer konuşulan isim ise Ayça Ayşin Turan. Ancak tam olarak hangi karakteri oynayacağı belli değildir. Bu sebeple şu an için yalnızca Ayça Ayşin Turan’ın hayatından küçük bir özet geçeceğiz.

1992 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon bölümü mezunudur. 2013 yılında Şefkat Tepe isimli dizide ilk deneyimini gerçekleştirmiştir. Meryem Adlı dizide ise başrol oyunculuğu üstlenen başarılı oyuncu ardından Karagül dizisinde Ada karakterini canlandırarak dikkatleri çekmeyi başarmıştır. En son Netflix dizilerinden biri olan Muhafız dizisinde de Leyla isimli karakteri canlandırdığını belirtelim.

Patron dizisi ile ilgili oyuncu listesi şu an için bu kadardır. Yakın tarihte tüm oyuncuların duyurulacağını belirtelim. Ayrıca dizi Eylül ayı için hazırlanmakta olup, hakkındaki bilgilerin bugünlerde gelmesi an meselesidir. Tüm oyuncu listesini bu yazımızı takip ederek öğrenebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz