Ana Sayfa Film-Sinema Kelebek etkisi 2 gelecek mi? Kelebek etkisi oyuncuları ve konusu

Kelebek etkisi 2 gelecek mi? Kelebek etkisi oyuncuları ve konusu

Kelebek etkisi 2 gelecek mi
Kelebek etkisi 2 gelecek mi

Kelebek Etkisi filminin oyuncuları kimdir? Kelebek Etkisi filmi ne zaman çekildi? Kelebek Etkisi filminin konusu ne? Kelebek Etkisi filminin 2. çekilecek mi ?

Psikoloji ve dram konusunda dikkat çeken Kelebek Etkisi filmi TV’lerde yayınlanıyor. Birçok sanat severden tam not alan Kelebek Etkisi filminin oyuncu kadrosu merak ediliyor. Kelebek Etkisi filminin senaryosu arasında oldukça güçlü isimler yer alıyor. İşte Kelebek Etkisi filmi hakkında tüm detaylar..

 

Kelebek Etkisi Filminin Konusu

Kelebek Etkisi 2004 yılı ABD yapımı bir filmdir. Dram, gerilim ve bilim kurgu gibi 3 farklı türün harmanlanmasıyla oluşturulan filmin yönetmenliğini Eric Bress ve J. Mackye Gruber üstlenmektedir. Filmin başrollerinde ise Ashton Kutcher, Eric Stoltz ve Amy Smart gibi ünlü isimler yer almaktadır.

Filmin konusuna bakıldığı zaman sıra dışı bir dünyanın kapılarının aralandığı görülmektedir. Ashton Kutcher’in hayat verdiği Evan Treborn doğuştan zihinsel problemleri olan bir çocuktur. Başından kötü olaylar geçmiş olan Evan için bu olayları hatırlamak oldukça güç bir hal alır. Hafızasından silinmişçesine hatırlayamadığı bu anılar karşısında bir günlük tutmuştur. Geçen zaman içerisinde artık bir yetişkin olan Evan normal bir yaşam sürdürmekte ve hafıza sorunu olmadan hayatına devam etmektedir. Ancak bir gün çocukken tuttuğu günlüklerden birini bulur ve tesadüfen okur.

Geçmişte yaşadığı kötü anıların ne olduğunu bulabilmek ve bu sorunu çözebilmek için zamanda yolculuk yapmayı, hatırlayamadığı karanlık anıların ne olduğunu bulabilmeyi amaçlayan Evan için her şey yeni başlamıştır. Soluk kesen bir film olan Kelebek Etkisi son zamanların başarılı filmleri arasına adını yazdırmayı başarmıştır.

Kelebek Etkisi Filmi oyuncuları

 • Ashton Kutcher
 • Amy Smart
 • Logan Lerman
 • Elden Henson
 • Eric Stoltz
 • John Patrick Amedori
 • Melora Walters
 • William Lee Scott
 • Ethan Suplee
 • Irina Gorovaia
 • Callum Keith Rennie

 

yukarıda ki Kelebek Etkisi filminin dillerden düşmeyen altın oyuncuları. Bu film oyuncu kadrosu için izlenir.

Kelebek Etkisi Filmi Yeniden Çekilecek mi?

Kelebek etkisi filmi vizyona girdiği tarihte oldukça fazla eleştirilmişti. Kelebek Etkisi filminin yönetmeni senaryo üzerinde özellikle çalışmıştı . Haberlere göre bu filmin sinemalarda gösterime yeniden girebilmesi epey uzun zaman alacağını ve de gündeme gelmesinin söz konusu olmadığını söylüyor. Hala halihazırda süren korona virüs salgının söz konusu olması da belki de ihtimalleri bile bertaraf edecektir.

Fakat herkes Kelebek Etkisi filminin 2023’nin başlarında yeniden yayınlanacağını düşünüyor. Film senaryosunda kesinlikle eski kadroda yer alan ünlü isimler yeniden oynayacağını dair bir söylenti dolaşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz