Ana Sayfa Film-Sinema Identity: kimlik 2 gelecek mi? Konusu ve oyuncuları

Identity: kimlik 2 gelecek mi? Konusu ve oyuncuları

Identity kimlik 2 gelecek mi Konusu ve oyuncuları
Identity kimlik 2 gelecek mi Konusu ve oyuncuları

Kimlik filminin konusu. Kimlik filminin oyuncu kadrosu! Kimlik filmi yeniden çekilecek mi? Kimlik filmi ne zaman çekilecek ? Kimlik filmi yayınlanıyor.

Yayımlandığı yılda gündem olan film günümüzde izlemeyenler tarafından Kimlik filminin oyuncu kadrosu da merak ediliyor. Kimlik filminin oyuncuları arasında birbirinden farklı isimlerin yer bulunmasında filmin yeniden gündeme gelmesinin sebepleri olduğu söyleniyor. İşte Kimlik filminin konusu, çekim tarihi ve oyuncuları hakkında tüm detaylar yazının devamında…

 

Kimlik Filminin Konusu (Identity)

Filmde karanlık ve felaket habercisi olan bir gecede ortaya çıkmış bir kasırga ve o sırada farklı dertler peşinde olan on yabancı bir araya gelir. Birbirini daha önce hiç görmemiş olan bu on kişi birçok sebeple izbe bir otele sığınmak durumunda kalır. Bu otelde dış dünyayla iletişimi kaybeden bu yolcular kısa sürede meydana gelen çok çeşitli ve tuhaf durumlara tanık olurlar. Seri cinayetler işleyen ve kim olduğu hakkında bilgileri olmayan bir güç tehdidiyle hayatta kalmak her geçen saniye daha da zor bir hal almaktadır.

Zamanla bir gerçeğin farkına varırlar. Bu izbe otelden kurtulmak için tek şansları onları bir araya getiren sebebi bulmaktır. Bu gerçeği fark eden bu on yabancının konu edinildiği film başarılı oyunu kadrosuyla dikkat çeken bir film olmuştur.

Identity: kimlik filmi oyuncuları

2003 ABD yapımı olan gerilim, dram, gizem türündeki bu film 15 Ağustos 2003 tarihinde vizyona girmiştir. Filmin yönetmenliğini James Mangold yapmıştır ve 91 dakika olan filmin oyunculuğunu

  • Amanda Peet,
  • John Cusack,
  • Ray Liotta,
  • Alfred Molina
  • Clea Duvall

 

yapmıştır. Senaristi Michael Cooney olan filmin yapımcıları Cathy Konrad ve Stuart Besserdir.

Kimlik Filmi Yeniden Çekilecek mi?

Sinema da vizyona girdiği dönemde çarpıcı senaryosu ile dikkat çekse de film o zaman ki çekim koşullarıyla olumlu karşılanmamıştı. Geçtiğimiz günlerde yayılan bir söylentiye göre filmin günümüz çekim koşullarıyla yeniden çekilebileceği yönde. Bu söylenti bir fısıltı olsa da konu içeriğinin oldukça çarpıcı olması hiçte imkansız olmadığını gösteriyor. Yapımcılardan resmi bir açıklama olmasa da konuyla ilgili fikir yürütmeye çalıştıkları söyleniyor. Filmin eski kadrosu ile mi çekileceği yoksa farklı bir bağlantı mı kurulacak epey merak konusu. Kimlik filmi hakkında güncel bilgiler gelmeye devam ettikçe yazımızı güncelleyeceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz