Ana Sayfa Oyuncular  Baht Oyunu Pırıl Kimdir? Suğdem Gözalır

 Baht Oyunu Pırıl Kimdir? Suğdem Gözalır

Baht Oyunu Pırıl karakteri Suğdem Gözalır tarafından canlandırılmaktadır. Baht oyunu 2021 yılının Haziran ayı ile birlikte ekranlara merhaba demiştir. Dizi hem konusunun farklı olması hem de başarılı oyuncuları ile dikkat çeker. Usta oyuncuların yer aldığı dizi ARC yapımcılık tarafından üstlenilmiştir. Henüz ilk bölümü yayınlandığı andan itibaren büyük bir hayran kitlesi oluşmuştur. Altan Erkekli, Aytaç Şaşmaz, Hande Subaşı ve Cemre Baysel gibi yetenekli oyuncuların bir araya geldiği dizidir. İlk bölümden itibaren binlerce izleyiciye sahip olan dizi için birçok araştırılma yapılır. Bu araştırmalar arasında Baht Oyunu Pırıl kimdir? Sorusu da yer alır. Pırıl öncelikle çok güzel bir kızdır ve sakin bir duruşu vardır. Fakat alaycı yapısı da göze çarpar. Bizböyleyiz.net şirketinde resepsiyonist olarak çalışır. Resepsiyonisttir, bu nedenle şirkette olan her şeyden haberdar olur. Ancak şirketteki olaylara karşı müdahil olmaz ve oldukça ilgisiz davranır. Bu nedenle sakin ve kendi halinde 20’li yaşlarda çalışan bir kadın olarak dizide yer alır.

Dizideki karakterlerin birbiri ile çatışması sırasında Pırıl hiçbir şeye karışmaz. Yalnızca işine odaklıdır ve kariyer yapar. Romantik komedi konulu dizi 15 Haziran Salı günü ilk bölümü ile ekranlara gelmiştir. İlk bölümü yayınlandığı andan itibaren büyük bir hayran kitlesi oluşmuştur. Pırıl karakteri de dizide en çok merak edilen oyunculardan birisi olmuştur.

Suğdem Gözalır Kimdir?

Başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken Suğdem Gözalır 25 Kasım 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi’nde almıştır. Üniversite eğitimini ise Hukuk alanında alır. Hala Özyeğin Üniversitesi’nde Hukuk Fakültesi’ne devam eder. Avukatlık mesleğinin yanı sıra oyunculuğa da oldukça ilgili olmuştur. Bu hayallerinin peşinden gitmek için Ozan Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde yer almıştır. Akademide oyunculuk eğitimi almış ve hayallerine daha fazla yaklaşmayı başarmıştır. Ardından Sinema Güzeli isimli yarışmaya girmiş ve ülke genelinde ikinci olarak dikkatleri üzerine çekmiştir. Güzelliği ile oldukça ön plana çıkar ve sosyal medyada çok fazla ilgi görür. Binlerce takipçisi ile her zaman yükselen bir başarıya sahiptir.

Suğdem Gözalır ilk olarak 2015 tarihinde Mayıs Kraliçesi isimli yapım ile ekranlarda yer almıştır. Bu yapımdaki başarısı oldukça fazla beğenilmiştir. 2016 yılında ise Şans filminde yer alarak oyunculuğunu bir kez daha kanıtlamıştır. Karakterindeki yükselişini ise 4N1K İlk Aşk dizisinde yaşamıştır. Bu dizi hayatındaki dönüm noktası olmuş ve daha fazla teklif almıştır. 4N1K İlk Aşk isimli yapımda Gözde Mutluer, Burak Yörük, Atakan Hoşgören ve Cihan Şimşek gibi isimlerle yer almıştır. Bu dizide Sina Özer ile partnerlik yapmış ve uyumları oldukça fazla beğenilmiştir. Baht Oyunu isimli yaz dizisinde de yer aldığı rol ile oyunculuk konusundaki başarısını ifade eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz