Ana Sayfa İncir Ağacı İncir Ağacı Kerime Kimdir? Sidal Damar Dizileri, Sevgilisi

İncir Ağacı Kerime Kimdir? Sidal Damar Dizileri, Sevgilisi

İncir Ağacı dizisinde kalbi güzel karakter olan Kerime kimdir? Karaktere, oyunculuğu ile can veren Sidal Damar dizileri, yaşı, sevgilisi?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizilerinden biri olması beklenen, günlük dizi İncir Ağacı karakterlerini tanıtmaya devam ediyoruz. Sırada Kerime karakteri var! Oldukça iyi ve temiz bir kalbi bulunan Kerime hakkında bilgilere baktıktan sonra karaktere performansı ile hayat veren Sidal Damar hakkında bilgiler edinelim.

Minik bir not, İncir Ağacı oyuncuları tüm liste olarak hazırladık, göz gezdirmek için lütfen tıklayınız: İncir Ağacı Oyuncu Kadrosu Tüm Liste

İncir Ağacı dizisi Hüseyin Türkyıldırır yapımcılığı ile TRT 1 ekranları için hazırlanmaktadır. Yönetmen koltuğunda Nuh Şen ve Hamit Coşkun bulunurken, yardımcı yönetmen olarak Tolga Savu yer alıyor. Ayrıca senarist ekibi oldukça güçlü görünüyor; Ayla Hacıoğulları, Vilmer Özçınar, Amine Bayrakklı, Eylül Balkancı gibi isimler karşımıza çıkıyor.

İncir Ağacı Kerime Kimdir?

incir-agaci-kerime-sidal-damar
Kerime

Ocak ailesinin en büyük ve fedakar kızı olarak karşımıza çıkıyor. Temiz bir kalbe iyi bir niyete sahip olan Kerime gelecek zamanda karşılaştığı ihanet ve kötü durumlar karşısında ne yapacağını bilemez. Masum bir rol üstlenen karakter gözü yükseklerde olmayan normal karakterde bir insan olmasına karşın diğer insanlardan farkı temiz bir kalbe sahip olmasıdır.

Tabii iyi niyet, temiz kalp her zaman kişiyi mutluluğa götürmemektedir. Nasıl bir davranış benimseyeceğini birlikte göreceğiz.

Sidal Damar (Kerime)

incir-agaci-sidal-damar-kerime
Sidal Damar

1992 İzmir doğumludur. Başarılı ve genç oyuncu olarak yer aldığı projelerde oldukça güzel performans göstermiştir. Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nü başarı ile bitirerek televizyon ve sinema dünyası için ilk adımı atmış oldu. Şu aralar Gökkuşağı Tiyatrosu bünyesinde aktif olarak rol almaya devam etmektedir.

Sidal Damar Instagram adresi: sidaldamar

Sidal Damar daha önce oynadığı diziler için bir liste hazırladık:

  • Ekip 1: Nizama Adanmış Ruhlar (Susan)
  • Payitaht Abdülhamit (Zeynep)
  • Zengin ve Yoksul

Bu diziler arasında Payitaht Abdülhamit dizisinde 15 bölüm boyunca oynadığı rol ile karşımıza Zeynep rolü ile çıkmıştı. Gösterdiği performans oldukça ilgi çekici olarak görülmüştür. Kendisine başarılar dileriz.

Kerime karakteri hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce nasıl biri?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz