Ana Sayfa İncir Ağacı İncir Ağacı Konusu Ne? Hangi Kanalda? Yapımcısı, Senaristi

İncir Ağacı Konusu Ne? Hangi Kanalda? Yapımcısı, Senaristi

Yepyeni bir günlük dizi olarak karşımıza çıkan İncir Ağacı konusu ne? Dizi hakkında birçok soruyu cevaplıyoruz. Yönetmen, yapımcı, senarist?

Büyük merakla beklenen İncir Ağacı dizisinin öncelikle konusu hakkında bilgi edinelim; ardından yapımcısı, senaristi, yönetmeni kim gibi sorulara cevap verelim. İncir Ağacı saat kaçta hangi kanalda?

İncir Ağacı Konusu Ne?

Dizinin konusu genel olarak 1970 yıllarında yaşayan bir ailenin hayatını konu alacak. Ocak ailesinin başından geçen sorunları göreceğiz. Bu sorunların temel konusu intikam, ihanet ve aşk ile ilgili olacak. Birçok sorun ve sıkıntının içinde Şefik ve Jale karakterlerinin aşkı konu edilecek.

Ellerinden geldiğinde aşklarına sahip çıkmaya çalışan çiftin başından geçen sorunları göreceğiz. Şimdilik konusu hakkında elde edebildiğimiz bilgiler bunlar olmakla beraber, herhangi bir değişiklik olması durumunda derhal yazımızı güncel hale getireceğiz. Bizleri takip etmeye devam edebilirsiniz.

İncir Ağacı Hangi Kanalda, Saat Kaçta?

Bilindiği üzere herhangi bir değişiklik olmaz ise 7 ekim Pazartesi gününden itibaren saat 15:00‘de yayınlanmak üzere TRT 1 ekranlarında olacak. Dizinin saati veya günü ile ilgili bir değişiklik olması halinde hemen sizlere aktaracağız.

Dizi, günlük dizi kategorisinde olması sebebi ile çekimler çoktan başladı ve ellerinden geldiğince ön çekimleri aradan çıkarmak için cast ekibi çalışmakta. Her gün saat 15:00‘te TRT 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.

İncir Ağacı Yapımcısı, Senaristi, Yönetmeni

Dizinin yönetmen koltuğunda Nuh Şen bulunurken senarist kaleminde ise Ayla Hacıoğulları, Vilmer Özçınar, Amine Bayraklı ve Eylül Balkancı yer alıyor.

İncir Ağacı dizisinin yapımcısı ise Hüseyin Türkyıldırır olarak kayıtlarda yerini aldı. 7 Ekim itibari ile ekran karşısında olmaya hazırlanıyor.

Bildiğiniz gibi Türk dizileri, özellikle de günlük dizi kategorisinde; aşk, ihanet, intikam gibi konular çokça işlenmektedir. Bu durum, diziyi hem avantaj hem de dezavantaj durumuna sokabilir.

Öyle ki, izleyici bu konulardan sıkılmış olabilir. Bu sebeple dizinin yeterli izleyici kitlesine ulaşamaması gibi bir durum söz konusu olabilir. Ancak bu durum, avantaj haline de gelebilir. İzleyici alışkın olduğu bir konu üzerine dizi seyredecek. Çabuk adapte olup, müthiş bir izleyici kitlesi de elde edilebilir.

1 Yorum

 1. Emekliyim… Dizinin yayınlandığı saatlerde ilgimi çeken başka program olmadığından olsa gerek… beni hasta etmesine rağmen, saçmalıklarının daha doğrusu topluma zerkedilen, yalanın fendininin tüm iyiliklerin hakkından gelme zehrinin merakı beni dizinin müptelası etti…
  Senerastine gerçekten hayran kalıyorum !…
  Bir sinemacı bu kadar saçmalığı nasıl düşünüp bunca masrafla filmini yaptırabiliyor…
  Pes doğrusu…
  Hele TRT gibi ciddi bir kanalın bunu her gün yayınlaması…
  Hayret bir şey..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz