Ana Sayfa İncir Ağacı İncir Ağacı Neriman Kimdir? Özlem Güveli Dizileri, Yaşı

İncir Ağacı Neriman Kimdir? Özlem Güveli Dizileri, Yaşı

Güzel oyuncu Özlem Güveli‘nin canlandırmış olduğu İncir Ağacı Neriman kimdir sorusunu cevaplayarak yakından tanıyalım.

Günlük olarak TRT1’de yayınlanacak olan dizimize az kaldı, pek yakında ekranlarda olacak. Tabi bu süre içerisinde pek çok izleyici yani bekleyen karakterlerin kimler olduğunu merak ediyor, bizden son hızla makaleleri gönderiyoruz.

Dizimizde pek çok iyimser ve ailesini korumak isteyen karakter mevcut. Örneğin şuanda tanıtacağımız karakter gibi yaşını biraz almış, güzel bir anne.

Diğer oyuncuları da merak ediyorsanız İncir Ağacı Oyuncu Kadrosu adlı konumuza bakabilirsiniz.

İncir Ağacı Neriman Kimdir?

Ocak ailesinin biricik annesidir. Tıpkı ailenin babası Cemal Usta gibi o da aileyi bir arada tutmak için elinden geleni yapar.

Fakat işler kimi zaman onların istediği gibi gitmez, hem dönemin sıkıntıları hemde çevredeki insanlar ile yaşadıkları sıkıntılar aileye zarar verecek noktaya gelir. Bildiğiniz üzere 1970’li yıllarda pek çok sorun mevcuttu.

Bu sorunlar elbette küçük bir aileye zarar verecek kadar etkiliydi. Tabi dizimiz bu kadar karamsar olmayacak, kimi zaman eğleneceğiz kimi zamanda üzüleceğiz.

Özlem Güveli Kimdir? Dizileri, Yaşı, Eşi, Boyu

incir-agaci-ozlem-guveli-neriman
Özlem Güveli

Yaşı: 49
Doğum Tarihi: 1970
Boyu: 161 CM
Kilosu: 55 KG
Eşi: İbrahim Türker (Boşandı)

1970 doğumludur. Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olarak tamamlamıştır. Bunun yanında Türkiye’de çok izlenmiş bazı dizilerde rol almış tecrübeli bir oyuncudur.

Genel olarak tiyatro çalışmaları yaparak günümüzün değerli oyuncularından biridir. Şu aralar İstanbul Devlet Tiyatrosu oyuncuları arasındadır. Daha önce oynadığı diziler arasında Yasemince ve Bugünün Saraylısı isminde bilindik diziler vardır.

Özlem Güveli Dizileri

  • Bugünün Saraylısı
  • Hicran
  • Yasemince

Neriman kimdir konumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz, daha fazlası için mutlaka bu dizinin kategorisini ziyaret etmelisiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz