Ana Sayfa Haberler Kurşun Dizisi Çekimleri Başladı! Setten İlk Kareler

Kurşun Dizisi Çekimleri Başladı! Setten İlk Kareler

Kurşun dizisi setten kareler yayınlandı, bu da çekimlerinin başladığının en büyük kanıtı. Oyuncuları çok iddialı olduğu için merak büyük.

Bildiğiniz üzere konusu biraz sıra dışı ve alışıla gelmiş aşk dizilerinden farklı. Elbette bir nebze aşk olacak ama ana konu olarak Savcı Orhan Kurşun’un hikayesi ve o dönemde çekilen sorunları gözler önüne serecek.

O dönemden kastımız 1970 yıllarından bahsediyoruz, bildiğiniz üzere adaletin zar zor işlediği bir dönem ve pek çok siyasi sıkıntının yaşandığı bir dönem.

Peki bu dönemde bir savcı olmak nasıl bir şey? İşte bu soruyu bende çok merak ediyorum, sırf bu sorudan ve oyuncu kadrosu iyi olduğu için bende oldukça merak uyandırdı.

Dizinin kadrosunu merak ediyorsanız Kurşun Oyuncu Kadrosu adlı konumuza bakabilir ve tüm oyuncular hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kurşun Dizisi Setten Kareler

Ben atmosferi ve yansıtılan manzaraları oldukça sevdim, ayrıca çekim kalitesi de iyi görünüyor, bakalım sizler nasıl bulacaksınız.

Savcı Orhan Kurşun
Setten İlk Kareler

Birde en üstteki görsel ile beraber 3 resim yayınlandı, bence gayet hoş ve iyi bir başlangıç oldu. Bildiğiniz üzere Engin Altan Düzyatan‘ın son oynadığı dizi Diriliş Ertuğrul reytingleri alt üst etmiş ve pek çok kez birinci kapatmıştı.

Yani oyuncu çok seviliyor ve kariyerinin en iyi dizisinden iyi bir şekilde ayrılmış bulunmakta, nitekim Ertuğrul’un hikayesi bitti.

Bu dizide de başrol üstlendi, bundan dolayı dizinin geleceğini çok parlak görüyorum. Çünkü, dizinin kalitesindeki en büyük etken oyuncularıdır. Hem onların tanınırlığı hemde yetenekleri çok önemli, ilerleyen bölümlerde tahmin ettiğimiz gibi mi olacak hem beraber göreceğiz, bence gayet güzel bir dizi olacak.

Eğer Kurşun dizisi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz mutlaka kategorimize bir göz atmalısınız, dizi hakkında tüm bilgileri yayınlayacağız, elbette bu bilgilerin gün yüzüne çıkmasını beklememiz gerekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz