Ana Sayfa Çukur Çukur Nehir Kimdir? Hazal Subaşı Dizileri, Yaşı Sevgilisi

Çukur Nehir Kimdir? Hazal Subaşı Dizileri, Yaşı Sevgilisi

Çukur dizisinin sevilen karakterlerinden biri haline gelen Nehir kimdir? Karaktere hayat veren Hazal Subaşı dizileri, yaşı, sevgilisi?

Geçtiğimiz zaman boyunca birçok izleyici kitlesini elinde tutmayı başarmış sezon boyunca başarı ile yayınlanan Çukur dizisi ile devam ediyoruz. Çukur yeni oyuncular ile kadroyu canlı tutmaya devam ediyorlar.

Çukur Yeni Sezon, yeni oyunculardan biri de Nehir karakterine performansı ile can verecek olan Hazal Subaşı olmuştur. Meraklı okuyucularımız derhal Nehir karakteri hakkında bilgiler edinmek istedi. DiziTurkiye.Com olarak Nehir hakkında bilgiler verdikten sonra meraklısı için Hazal Subaşı ile ilgili detaylara bakacağız. Hazal Subaşı daha önce oynadığı diziler ile alakalı bir liste sunduk.

Çukur Nehir Kimdir?

cukur-nehir-hazal-subasi
Nehir

Nehir karakteri biraz komplike bir halde karşımıza çıkıyor. Elbette güzelliği ile ön plana çıktığını görebiliyoruz. Peki ama duygusal anlamda nasıl bir karakter. Özellikleri neler, birlikte bakalım.

Mahalleye yeni katılan güzel bir kadın. Dilan Çiçek Deniz’in canlandırmış olduğu Sena karakteri diziden ayrılmıştı. Hal böyle olunca Yamaç için bir partnere ihtiyaç duyuldu. O partner görevini yerine getirmesi için Nehir karakteri ile karşı karşıya kalacağız. Nehir yepyeni bir ruh, taze bir nefes gibi diziye gelecek.

Oldukça zeki ve akıllı bir karakter özelliği taşımaktadır. Yamaç, mahallesine gelen Nehir’in güzelliğinden etkilendiği gibi akıllıca hareketlerinden de hoşlanarak giderek ilişkiye dönüşecek olan bir yaklaşım sergileyecek. Hem samimi tavrı hem de temiz kalbi ile Yamaç’ı etkileyecek olması dışında belirtelim ki Nehir de Yamaç’tan çok hoşlanacak. Onunla birlikte olmak isteyecek ve zamanla da bu dileğine eğer bir engel çıkmaz ise kavuşacaktır.

Sena’nın ölümü üzerine Yamaç gerçekten çok üzülmüştü. Bu üzüntüyü hafifletecek ve Sena’nın yokluğunu aratmayacak Nehir karakteri ile karşı karşıyayız. İyi niyetli ve güçlü kadın karakteridir.

Hazal Subaşı (Nehir)

cukur-hazal-subasi-nehir
Hazal Subaşı

Yaşı: 5 Haziran 1996
Boyu: 1.66 m
Kilosu: 51 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor
Instagram Adresi: hazalsubasii

5 Haziran 1996 İzmir doğumludur. Eğitimini İzmir Ekonomi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nü bitirerek tamamlamıştır. Hazal Subaşı’nın tanınmasına ve ardından da birçok projede yer almasını sağlayan şey ise Miss Turkey güzellik yarışmasında 3 olmasıdır.

Kendisi özel oyunculuk eğitimleri alarak dizilerde yer almaya başlamıştır. Genç yaşı itibari ile de tecrübesini artırmak için de elinden geleni yapmaya devam etmektedir. Dizilerde gösterdiği performansı beğenen yapımcılar daha sonraları dizi teklifleri ile kendisine ulaşmışlardır. Gelecekte birçok projede daha yer almaya devam edeceğini düşünmekteyiz.

Hazal Subaşı dizileri, daha önce oynadığı diziler ile ilgili bir liste hazırladık:

  • Adını Sen Koy (Zehra)
  • Bir Umut Yeter (Elif Özkan Karabey)
  • Halka (Bahar Berkes)

Şimdilerde ise Çukur dizisinde Nehir rolü için performans sergilemeye devam etmektedir. Kendisine başarılar dileriz.

Çukur Nehir karakteri hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce nasıl bir karakter?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz