Ana Sayfa Haberler Sen Anlat Karadeniz Zeynep Kimdir? Sinem Reyhan Kıroğlu

Sen Anlat Karadeniz Zeynep Kimdir? Sinem Reyhan Kıroğlu

Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni karakter Zeynep kimdir? Karaktere performansı ile hayat veren Sinem Reyhan Kıroğlu dizileri, sevgilisi?

Her Çarşamba saat 20:00‘da ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya devam eden Sen Anlat Karadeniz dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu! Severek ve ilgi ile takip ettiğimiz dizide yeni sezonda gelen oyuncu Zeynep karakterini oynayacak. Değerli oyuncu tiyatro camiasında performans sergilemeye devam eden yetenekli bir sanatçıdır.

Zeynep karakterini oynayan kişi ise Sinem Reyhan Kıroğlu oldu! Dizideki rolü hakkında bilgi verdikten sonra, meraklısı için oyuncu hakkında bazı bilgiler ile devam edeceğiz.

Minik bir not, lafı uzatmayı ve vaktinizi gereksiz yere almayı ciddi anlamda sevmiyoruz. Yorumlarınız ile bize destek olmaya devam edin! Sizi çok seviyoruz!
diziturkiye.com

Sen Anlat Karadeniz Zeynep Kimdir?

sen-anlat-karadeniz-zeynep
Zeynep

Zeynep karakteri üzücü ve dramatik bir rolde oynuyor. Oldukça zorlu acılar çekmiş ve bunu anlatacak kimse bulamamış. Kendini kimsesiz hisseden ve umutlarını kaybetmiş bir kadındır. Ne yapacağını bilemez. Başından Genco gibi bir dert geçmiştir. 17 yaşında iken tecavüze uğramış ve hamile kalmıştır. Çocuğu doğuran Zeynep çok zor günler geçirmiştir.

Başından geçen durumu öğrenen Tahir ve Nefes elinden geldiğince ona yardım etmek ister. Koruyup kollamak ve ona yardımcı olmak ister. Hakim karşısına çıkarak tüm olanları anlatmak ister Zeynep, ancak buna müsaade edilmemiştir. Genco’nun adamları onu maalesef adliye önünde öldürür. Oldukça üzücü bir hikayenin karakteridir.

Durum sonucu Ferhat, Genco’yu kaçırarak ölene dek işkence etmek ister. Durmak bilmeden işkence edip, ardından öfke ile öldürmek niyetindedir. Bunun üzerine Tahir, Ferhat’ın böyle karakter yoksunu bir insan yüzünden katil olmasını istemez. Bu durumu önlemek ister. Genco’nun hakim karşısında hesap vermesi için elinden geleni yapmaya da kararlıdır. Ancak Genco’yu ormanlık alana götüren Ferhat’ı bulmak ve önlemek kolay olmayacaktır.

Sinem Reyhan Kıroğlu (Zeynep)

sen-anlat-karadeniz-zeynep-sinem-reyhan-kiroglu
Sinem Reyhan Kıroğlu

Yaşı: 28 Şubat 1991
Boyu:
Kilosu:
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor.
Instagram Adresi: sinemreyhann

Kendisi hakkında, eğitimi ve bazı kişisel bilgiler ne yazık ki bilinmemektedir. ErdemErgüney menajerlik tarafından dizi ve tiyatro oyunlarında yer aldığı gibi YanEtki tiyatro ekibinin bir parçasıdır. Çoğunlukla tiyatro oyunlarında yer almıştır.

Sinem Reyhan Kıroğlu dizileri, daha önce oynadığı diziler için liste:

  • Kaderimin Yazıldığı Gün
  • İçten Sesler Korosu (Banu)

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Zeynep rolü ile performans göstermektedir. Bunun yanında yer aldığı birçok tiyatro oyunu da olduğunu belirtip, genç oyuncuya başarılar dileriz.

Zeynep karakteri hakkında ne düşünüyorsunuz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz