Ana Sayfa Haberler Hercai Bölüm Tekrarı Ne Zaman Çıkıyor? Günleri ve Saati

Hercai Bölüm Tekrarı Ne Zaman Çıkıyor? Günleri ve Saati

Dizinin izleyici kitlesi arttıkça eski bölümleri izleyenlerin de sayısı arttı işte Hercai bölüm tekrarı ne zaman sorunun cevabı.

Bildiğiniz üzere dizinin konusu oldukça etkileyici, sıradan aşk hikayelerinden sıyrılmış ve güzel bir aşk dizisi haline gelmiş, her geçen günde beğenenleri artıyor.

2.sezon oldukça sert başlayacak, iş artık aşktan uzaklaşıp intikama dönecek, ne yazık ki fragmandan gördüğümüz bu, mutluluk yakında son bulacak gibi duruyor, izleyenlerin üzüleceği sahneler ile karşılaşacağız.

Eğer oyuncuların bilgilerini öğrenmek isterseniz sizler için harika bir konu hazırladık, Hercai Oyuncu Kadrosu adlı konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Hercai Bölüm Tekrarı Ne Zaman Çıkıyor?

Şunu belirtmekte fayda var, bu saat ve günler değişiklik gösterebilir, özellikle özetlerin yayın saati sürekli değişken bir şeydir.

Yeni Bölüm

Cuma 20.00

Bölüm Tekrarı

Cuma 23.15
Salı 23.45
Cumartesi 12.05
Pazar 15.40

Bu saatleri ve günleri takip ederseniz tekrarlara ulaşabilirsiniz. Özellikle Cumartesi ve Pazar günler öğlen izleyecek bir şey bulamazsanız harika bir alternatif olur.

Dizinin yeni fragmanı gerçekten oldukça etkileyici, Reyyan bu sezon oldukça üzülecek belkide evlenme kararı onun yanlıştı.

İlerleyen bölümlerde neler olup bittiğini hep beraber göreceğiz. Umuyoruz ki uzun soluklu bir dizi olsun, geçenlerde bir yorum gördüm oldukça güldürdü, Allah Arka Sokaklar dizisi ömrü versin, elbette aşk dizilerinde bu pek mümkün değil, bir süre sonra konu tükeniyor.

Hercai bölüm tekrarı ne zaman konumuzun sonuna geldik, bu dizinin kategorisi sitemizde mevcut ve aklına gelenleri oradan araştırabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz