Ana Sayfa Haberler Çukur Ercan Kesal Neden Ayrıldı? İdris Koçovalı Ölecek mi?

Çukur Ercan Kesal Neden Ayrıldı? İdris Koçovalı Ölecek mi?

Çukur dizisinin efsane karakteri İdris Koçovalı ölüyor mu, işte Ercan Kesal neden ayrıldı sorusunun ayrıntılı cevabı sizlerle.

Bildiğiniz üzere izleyici kitlesi oldukça geniş ve çok olan bir dizi, bu nedenle ayrılan her karakter olay oluyor ve insanlar biraz da üzülüyor, çünkü bu karakterlerin varlığı diziyi dizi yapan şey, özellikle de başrol üstlenen karakterler.

İdris Koçovalı karakteri de gerçekten önemli bir yere sahipti, öyle ki diziye göre düzeni oluşturan kişilerden biri, yani konun oldukça önemli bir yerinde.

Bu tür karakterlerin ayrılışı her zaman diziye büyük bir darbe vurmuş ve eski tadı zamanla gitmeye başlamıştır, çok istisnai bir durum olmadığı sürece hep böyle olmuştur.

Çukur’dan Ercan Kesal Neden Ayrıldı?

Ercan bey emeliliği düşünen ve kendini gerçekten yorgun hisseden birisi, yani kendi isteği ile bir ayrılık var. Bu onun gayet doğal bir hakkı, yaş 60’a dayanınca artık dinlenmek herkesin en doğal hakkı.

Çok dizideki ayrılış biraz küsme biraz tartışma olur, fakat buradaki durum yaş ve yorgunluk, şimdi bu yaştaki bir adamı zorla oynatmak olmaz, elbette senarist bunu iyi bir şekilde analiz edecek ve senaryoya aktaracaktır.

Bir ömür geçti gitti, elde kalan neler? Siz olsaydınız artık dinlenmek istemez misiniz? Ben bu kararı gayet doğal karşılıyorum, elbette küçük projelerde yer almaya devam edecektir.

Ercan Kesal

İdris Koçovalı Ölecek mi?

Senaryo şuanda İdris’in ayrılışına göre dizayn ediliyor, elbette kesin bir bilgi yok, olmaz da, bölümün heyecanı kaçacağı için kimse böyle bir bilgiyi paylaşmaz.

Fakat, böylesine çatışmalar olan silahlı bir dizide ayrılışı kurgularken elbette ilk seçenek savaş esnasında ölümdür, bu hem kahramanca olur hemde duygusal. Bu yüzden öleceğinden neredeyse eminim, tabi şaşırtıcı bir senaryo ile karşılaşırsak ne ala.

Peki siz Ercan Kesal ayrılışı hakkında ne düşünüyorsunuz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz