Ana Sayfa Mucize Doktor Kimse Vaktinden Önce Cennete Gitmesin! Mucize Doktor

Kimse Vaktinden Önce Cennete Gitmesin! Mucize Doktor

Mucize Doktor dizisi repliği “Kimse Vaktinden Önce Cennete Gitmesin“. Fox Tv müthiş bir dizi ile geliyor, fragman ve teaser yayınlandı!

Geçtiğimiz günlerde yayınladığı teaser ile Youtube gündeminde trend videolar listesine girmeyi başaran Mucize Doktor dizisi yakın zamanda başlıyor! Henüz yayın tarihi ve saati belli olmayan dizi, MF Yapım tarafından hazırlanmaya devam ediyor.

Çekimlerin başladığı haberini yine Mucize Doktor oyuncuları ile bir video hazırlayarak haber veren Fox Tv çok yakında dizinin başlayacağı haberini de verdi.

Minik bir not; Mucize Doktor oyuncuları, tüm oyuncu listesi, ful cast liste olarak hazırladık, eğer göz gezdirmek isterseniz lütfen tıklayınız: Mucize Doktor Tüm Oyuncu Listesi

“Kimse Vaktinden Önce Cennete Gitmesin”

mucize-doktor-ali
Mucize Doktor Ali

Mucize Doktor dizisinde söylenen bir replik, dizinin meraklıları tarafından oldukça duygusal bulundu. Dizinin teaser videosunun en sonunda söylenen söz oldukça etkileyici hissettirdi.

Gösterilen ilginin sebebi birçok okuyucumuzun da bildiği üzere her gün ülkemizde ve dünyamızda birçok ölümler gerçekleşiyor. Kimisi hastalık kimisi kaza, çeşit çeşit durumdan dolayı ölümler gerçekleşmeye devam ediyor. Ancak müthiş zekası ile Ali gibi doktorlar bu hastalıkları yenmeleri için hastalara yardımcı olmak istiyor.

Yetenekli cerrah doktorlarımız saatlerce hastayı kurtarmak için canla başla çalışıyorlar. Büyük bir emek söz konusu. Bu sebeple Ali’nin son saniyelerde söylediği o söz gerçekten de etkileyici ve duygu yüklü geldi. Sosyal medyadan dizinin ismini kullanarak birçok paylaşım yapılmaya başlandığı gibi otizm hakkında da bazı paylaşımlara yer verildi. Müthiş bir şey!

Otizm adına farklılık oluşturması gibi sosyal bir amaç da benimseyen dizinin hayran kitlesi daha dizi başlamadan büyümeye devam ediyor. Bunun yanında dizinin başrol oyuncusu Ali’nin hastalığı hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz lütfen tıklayınız: Otizm ve Savant Hastalığı Nedir?

Gelecek dönemde birçok replik paylaşımı ile dizinin sıkı takipçisi olacağımızı belirtelim. Fox Tv yeni sezona bomba gibi başlıyor. Türk cerrahları bilindiği üzere gerçekten de o ameliyathane kapılarının ardından mucizeler gerçekleştiriyor.

Ellerinden geleni yapan cerrah doktorlarımızı iyi şekilde anlatmayı, Otizm ve Savant hastalığı hakkında bir farkındalık oluşturmayı hedefleyen Mucize Doktor yakında başlıyor!

Bahsi geçen Mucize Doktor 2. Teaser Videosu‘nu aşağıdan izleyebilirsiniz, bir başka makalede görüşmek dileği ile, bizi takip etmeye devam edin:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz