Ana Sayfa Gençliğim Eyvah Gençliğim Eyvah Ekin Mert Daymaz, Yeni Oyuncu Geldi!

Gençliğim Eyvah Ekin Mert Daymaz, Yeni Oyuncu Geldi!

gencligim-eyvah-ekin-mert-daymaz
Gençliğim Eyvah Ekin Mert Daymaz

ATV için hazırlanan Gençliğim Eyvah dizisi için yeni oyuncu haberi Ekin Mert Daymaz oldu! Başrol oyuncusu olarak rol alacak.

Geçtiğimiz günlerde Gençliğim Eyvah dizisinin sete çıkmak için gün saydığını belirtmiştik.

Yeni bir gelişme oldu ve normalde Berkay Hardal‘ın rol alacağı karakter için başka bir isim gündeme geldi.

Berkay Hardal Gençliğim Eyvah dizisi ekibinden ayrılmıştı ve Burak Tozkoparan‘ın kardeşi rolünü artık canlandırmayacaktı.

Gençliğim Eyvah dizisi ile alakalı daha fazla bilgi edinmek isterseniz, dizi için hazırladığımız kategori sayfasına göz gezdirmeyi unutmayınız: Gençliğim Eyvah Dizi Haberleri

Gençliğim Eyvah Ekin Mert Daymaz

Burak Hardal‘ın ayrılması üzerine Burak Tozkoparan ile iki kardeş rolünü paylaşacağı yeni isim Ekin Mert Daymaz oldu.

Ekin Mert Daymaz geçtiğimiz zaman içerisinde en son olarak Ağlama Anne dizisinde Mert rolü ile ve Payitaht Abdülhamit dizisinde Arif rolü ile görmüştük.

Şimdi ise Gençliğim Eyvah dizisinde başrol oyunculardan biri olarak rol alacak. Kendisinin rol alacağı karakterin ismi henüz kesin olmasa da gelecek günlerde bu bilgiye eriştiğimizde sizlere sunacağımızı unutmamalısınız.

ATV için hazırlanan diziyi Deniz Yılmaz yönetiyor. Daha fazla detayla karşınıza yakın tarihte tekrar çıkacağız. Siz de bu arada platformdaki diğer haberlere bakınabilirsiniz.

Dizide oynayacak Ekin Mert Daymaz hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Sizce doğru bir seçim oldu mu? Fikirlerinizi yorum olarak belirtmeyi unutmayınız. Sağlıkla kalın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz