Ana Sayfa Haberler Payitaht: Abdülhamid yeni bölüm ne zaman? Sete çıktı mı?

Payitaht: Abdülhamid yeni bölüm ne zaman? Sete çıktı mı?

Ekranları çok sevilen tarihi dizisi Payitaht: Abdülhamid yeni bölüm ne zaman ve son bölüm hazırlıkları yapılıyor mu, işte detaylar.

Bildiğiniz üzere korona virüs dolayısı ile ara veren yapımları sizlere güzelce açıklamıştık, ve pek çok haberimizde bu durumdan bahsettik, yani neden ara verildiği ve ne zaman geri döneceklerini, bazı diziler için olsa bile biliyorsunuz.

Geri dönecekler listesine bir yeni isim daha eklendi, kanalın önemli dizilerinden biri olduğu için tüm önemler alınarak çekimlere devam edilecek.

Payitaht: Abdülhamid yeni bölüm ne zaman?

Bayramdan sonra ekip sete çıkacağını duyurdu ve çekimlere başlayacaklar. Yani bayramdan kısa bir sonra 117. bölüm tanıtımı yayınlanır, biliyorsunuz son bölüm 116 idi.

Korona virüs dolayısı ile ara veren pek çok yapım var ve bazıları ne yazık ki bu dizi gibi devam etmiyor, bazıları askıya alındı devam edeceğinden emin değiliz, bazıları ise sezon finali yaptı ve tabi ki bunları yakın zamanda göremeyeceğiz.

Bülent İnal‘ın başrol oynadığı bu yapım uzun ömürlü ve hit kapasitesi yüksek bir yapım oldu, zaten tarihi diziler hep dikkat çekicidir, özellikle sıradan aşk dizileri yapımlarından bıkmış bir topluluk var ve bu yüzden dizi güzel olursa tarihi yapımlar hep başarılı olacaktır.

Böylelikle Payitaht: Abdülhamid yeni bölüm ne zaman çıkar sorusuna güzelce cevap vermiş olduk, şuan ki tek net bilgi bu ve ekibin kendisi dahi şu tarihte kesin yayınlayacağız diyemiyor, virüs dolayısı 25’i 26’sı gibi tarih verilemiyor.

Daha fazlası için dizi haberleri kategorimize uğrayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz