Ana Sayfa Haberler Canevim Final Yapıyor, Neden ve Ne Zaman Yapacak?

Canevim Final Yapıyor, Neden ve Ne Zaman Yapacak?

Ekranların sevilen dizilerinden biri olan Canevim final yapıyor. Bazı geçerli gerekçeler var, ayrıca ne zaman final yapacak konuşalım.

Bildiğiniz üzere dizinin konusu biraz sıradan ve farklı bir yapı içermiyordu. Her zaman söylediğimiz sıradanlık olayı ne yazık ki bu dizide vardı.

Özellikle kısır senaryo döngüsü vardı, yani yeni olaylar çıkarmak için biraz sebepsiz ve hareketsiz bir ortam vardı. Demek istediğimi düzenli olarak diziyi izleyenler çok iyi bir şekilde anladığını ve hissettiğini düşünüyorum.

Burada dikkat edilmesi gereken bir diğer hususlar ne kadar çok benzeri diziler var ve oyuncu kadrosu nasıl? Bu sorulara hep fena değil diyerek yanıt veriyoruz. İşte bu tip nedenler bir araya gelince ATV gibi çok izlenen bir kanalda sorun haline geliyor.

Canevim Neden Final Yapıyor?

Elbette reytinglerin düşüşünden dolayı. İzleyici kitlesi çok geniş olsa bitirecek halleri yok, diğer sorunlar tamamen bahane olur ve onlara çare bulurlar.

Bu sorunlar senaryonun kötülüğü gibi etmenler, tabi bu çok büyük bir sıkıntı yine de izleyici kitlesi kanaldaki diğer dizilerin önüne geçseydi bu sorunu ortadan kaldırmak çok kısa bir süre alır ve üstesinden gelirlerdi.

Fakat ATV’nin oldukça izlenen dizileri var ve bu dizi yeni olmasına rağmen istenilen etkiyi ve farklılığı izleyicilerin üzerinde bırakamıyor.

Ayrıca ATV’de yayın zamanı sıkıntısı mevcut. Kimse Bilmez dizinin izleyici kitlesi bu diziden daha çok ve reytingleri de daha iyi. Bundan dolayı arada bir seçim yapmak zorunda kaldılar ve gördüğünüz üzere seçimi Kimse Bilmez tarafından kullandılar.

Canevim Ne Zaman Final Yapıyor?

Sonuç olarak, reyting düşüklüğü, yayın saati bulunamaması ve benzeri dizilerin çokça olması gibi önemli nedenler dizinin erken final yapmasına neden oldu.

Canevim Ne Zaman Final Yapıyor?

Eylül ayı içerisinde final gerçekleşecek, şuanda yeni bölümler çekiliyor yani birkaç bölüm daha göreceğiz, fakat bu bölümler diziyi bitirmek için çekilecek.

Yani önümüzdeki haftalar kesin olarak bir final yapacak, bu 23 Eylül veya 30 Eylül tarihinde olabilir. Final düzeni için senaryoya nasıl uygun ise bu süre çok az ileri oynayabilir, fakat kesin ve erkenden final yapılması için bir karar mevcut.

Kanaldaki diğer dizilerin önünü açmak ve yayın saati sorununu çözmek için geciktirmeden finali gerçekleştirerek bu defteri de kapatacaklardır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz