Ana Sayfa Kral Kral Dizisi Oyuncuları, Oyuncu Kadrosu Tüm Liste

Kral Dizisi Oyuncuları, Oyuncu Kadrosu Tüm Liste

Kral dizisi oyuncuları, yeni gelen oyuncular, ful cast liste olarak yayınlıyoruz. Devamlı güncel olarak sizlere sunulacak. İşte detaylar!

Başarılı sanatçı ve aynı zamanda oyuncu olarak karşımıza çıkan Özcan Deniz sonunda dizi dünyasında tekrar boy göstermeye devam edecek. Şu an için dizinin ismi Kral olarak bilinmektedir. Gelecek dönemde değişmesi halinde başlığımızı düzenleyeceğiz.

 

2017 yılında yayınlanmaya başlayan İstanbullu Gelin dizisinde Faruk Boran karakteri ile karşımıza çıkan Özcan Deniz bu dizinin ardından başka projede yer almayarak bir süre ekranlardan uzak durdu. Bu süre zarfında 87 bölüm süren İstanbullu Gelin dizisi üzerine tatil yaparak dinlendi.

 

Kral dizisi senaryosunu okuduktan sonra dizi fikrinin değerli olduğu kanısına varan Özcan Deniz kendisine gelen teklifi kabul etti.

Kral dizisi yeni oyuncular geldikçe makalemizi güncel tutarak sizlere en yeni bilgileri sunmaya devam edeceğiz. Bizleri ziyaret etmeyi unutmayınız!

 

Tüm oyuncuları daha rahat görebilmeniz için öncelikle liste şeklinde sunacağız, ardından bu oyuncular ile alakalı bazı özet bilgiler ile meraklısı için devam edeceğiz.

 

Kral Dizisi Oyuncu Kadrosu

 • Özcan Deniz

Kral Dizisi Oyuncuları

 

Özcan Deniz

kral-dizisi-ozcan-deniz
Özcan Deniz

Yaşı: 19 Mayıs 1972
Boyu: 1.80 m
Kilosu: 80
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Yok

19 Mayıs 1972 Ankara doğumludur. Değerli oyuncu senaryo yazarlığı, yönetmenlik, şarkıcılık ve oyunculuk olmak üzere birçok projede yer almıştır.

Birçok film ve dizide boy göstermiş, kendini kanıtlamış bir sanatçıdır. Bunun yanında yer aldığı projelerde gösterdiği performans oldukça sevilmesi ve seslendirdiği şarkılar ile tanınmış bir isimdir.

Yer aldığı projelerden bahsetmeden önce kendisi hakkında bazı detaylar verelim. Bilindiği kadarı ile bir üniversite mezunu değildir. İlköğretim ve lise eğitimini Aydın’da aldığı bilinmektedir.

Adı birçok ünlü bayanla geçmesine karşın şu an için bilinen bir sevgilisi bulunmamaktadır. Hayatının önemli bir kısmını şarkıcılık, oyunculuk, senaristlik ve yönetmen olarak geçirmiştir.

Özcan Deniz dizileri, daha önce oynadığı diziler hakkında bir liste hazırladık:

 • Reyting Hamdi (Özcan)
 • Aşkın Dağlarda Gezer (Zal)
 • Asmalı Konak (Seymen Karadağ)
 • Haziran Gecesi (Baran Aydın)
 • Kader (Ali Asyalı)
 • Aşk Yakar (Mustafa)
 • Samanyolu (Nejat Ekici)
 • Karagül (Murat Samverdi)
 • Kaderimin Yazıldığı Gün (Kahraman Yörükhan)
 • İstanbullu Gelin (Faruk Boran)

 

Yalnızca yer aldığı diziler hakkında bir liste hazırladık. Birçok filmde oynayan başarılı sanatçı bunun yanında birçok şarkı ile de gündeme gelmişti. Ayrıca senaryo yazarlığı yaptığı, yönetmeni olduğu projelerin de olduğunu belirtelim.

 

Şu sıralarda Kral isimli dizi ile anlaşmış durumda. Dizinin ismi henüz kesin değil ancak değişmesi halinde belirteceğiz.

Kral dizisi oyuncuları gelmeye devam ettikçe biz de listeyi güncel tutmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeyi unutma!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz