Ana Sayfa Bir Zamanlar Çukurova Bir Zamanlar Çukurova Saniye Kimdir? Selin Yeninci Yaşı

Bir Zamanlar Çukurova Saniye Kimdir? Selin Yeninci Yaşı

Başarılı oyuncu Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Saniye kimdir ve canlandıran Selin Yeninci boyu, Selin Yeninci dizileri, Selin Yeninci nereli ve Selin Yeninci yaşı gibi bilgiler.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Bir Zamanlar Çukurova Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Bir Zamanlar Çukurova Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

 

Bir Zamanlar Çukurova Saniye Kimdir?

 

Canlandıran: Selin Yeninci
Yaşı: 16 Ocak 1988
Nereli: İstanbul
Kilosu: 53 kg
Boyu: 1.64 m
Sevgilisi, Eşi Hira Tekindor

Hünkar’a tamamen bağlı bir kadın. Gaffur’un eşidir. Mutfak işlerine bakar. Yılmaz ve Züleyha ilk geldiğinde onlara yakın ve iyi davranmıştır. Ancak zamanla Züleyha’nın ön plana çıkması ile ona karşı kin beslemeye başladı.

Zamanla Yılmaz ve Züleyha’ya olan yaklaşımı değişmiştir. Hünkar ne derse onu yapmaktadır. Tek istediği konakta kalmak. Buradaki rahatlık ve imkanlar ona oldukça cazip gelmektedir.

 

Selin Yeninci kimdir? (Bir Zamanlar Çukurova Saniye)

16 Ocak 1988 İstanbul doğumludur. Eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nü bitirerek elde etmiştir.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu deneyimini 2013 senesinde Galip Derviş dizisinde Pizza Satan Kız karakteri ile elde etmiştir. Ardından Vicdan dizisinde 7 bölüm oynamıştır.

 

İlk yer aldığı film projesi ise Toz Ruhu olmuştur Burada Neslihan karakterini oynamıştı. Sonrasında Olur Olur filminde Ebru karakteri ile ekran karşısına çıkmıştı.

Son zamanlarda Bir Zamanlar Çukurova dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Saniye rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

 

Selin Yeninci Dizileri

  • Bir Zamanlar Çukurova
  • Avlu
  • Yüz Yüze
  • Kaçın Kurası
  • Tatlı Küçük Yalancılar
  • Vicdan
  • Galip Derviş

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz